Solventin Zararı

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Solventin Zararı Sponsorlu Bağlantılar Değerli arkadaşlar birçoğunuz solvent’ in zararını bildiğiniz halde hala baskı yaptığını biliyorum. Ben de bundan 6 ay kadar öncesine kadar bildiğim halde önlem almıyordum. Dijital baskıda çalışalı 1 ...

Solventin Zararı
ReaLByX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReaLByX

Karikatürist / Balıkesir

Solventin Zararı

Alt 24-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli arkadaşlar birçoğunuz solvent’ in zararını bildiğiniz halde hala baskı yaptığını biliyorum.

Ben de bundan 6 ay kadar öncesine kadar bildiğim halde önlem almıyordum. Dijital baskıda çalışalı 1 yıl 3 ay oldu 2 hafta önce doktora gittiğimde akciğer kanserisin dediğinde çok şaşırdım. Akciğerin bitmek üzere dedi. Testler filan 1 hafta geçti akciğerine tamamen yayılmış dedi.

Ben yaptım hayatımı bitirdim yaşım daha 19. bari bunu okuyan arkadaşlar biraz kendilerine gelsinler ne yaptıklarını işin çocuk oyuncağı olmadığını anlasınlar ben kimsenin benim durumuma düşmesini istemem. Eğer benim gibi 19 yaşınızda hayatınızın bitmesini istemiyorsanız lütfen önlem alın.

Herkese hayırlı işler dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiozan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Değerli arkadaşlar birçoğunuz solvent’ in zararını bildiğiniz halde hala baskı yaptığını biliyorum.

Ben de bundan 6 ay kadar öncesine kadar bildiğim halde önlem almıyordum. Dijital baskıda çalışalı 1 yıl 3 ay oldu 2 hafta önce doktora gittiğimde akciğer kanserisin dediğinde çok şaşırdım. Akciğerin bitmek üzere dedi. Testler filan 1 hafta geçti akciğerine tamamen yayılmış dedi.

Ben yaptım hayatımı bitirdim yaşım daha 19. bari bunu okuyan arkadaşlar biraz kendilerine gelsinler ne yaptıklarını işin çocuk oyuncağı olmadığını anlasınlar ben kimsenin benim durumuma düşmesini istemem. Eğer benim gibi 19 yaşınızda hayatınızın bitmesini istemiyorsanız lütfen önlem alın.

Herkese hayırlı işler dilerim.
arkadaşım inan bana çok üzüldüm geçmiş olsun umarım eski sağlığına kavuşursun
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-03-2008 #3
Allah sabır ve sağlık versin. Evet her zaman söylerim solvent çok tehlikeli bir kimyasal dır...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-03-2008 #4
ne diyosun ya ciddimi
Bu mesajdan alıntı yap
yilmaz5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

nediyorsun..!

Alt 25-03-2008 #5
cok büyük gecmiş olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-03-2008 #6
Arkadaşlar çok büyük şaşkınlık yaşamayın . Daha öncede solventin içinde aşırı derecede kanserojen maddeler içerdiği ile alakalı konular çok defa konuşuldu halkımız duyarsız kalıyor bu konuya hiç bir havalandırma sistemi olmadan hiç bir önlem almadan çalışıyorlar. Birde asgari ücret gibi çok cuzii fiyatlarla çalışan baskıcılar tanıyorum. İş verenin umrunda olmuyor duyarlı bir kişi olsa sizi zaten o şartlarda çalıştırmaya gönlü el vermez. solventin yurt dışında yasak olduğunuda biliyorsunuz. Herkes kendi sağlını korusun diyebileceklerim bunlarla sınırlı...
Bu mesajdan alıntı yap
ajanstekina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajanstekina

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2008 #7
çok geçmiş olsun...çok yazık gerçekten.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-03-2008 #8
umarim sagligina kavusursun kardes bende baska bir sebepten uzun sure yogunbakimda kaldim hala kabus gibi
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 25-03-2008 #9
inşallah eski sağlığınıza kavuşursunuz.. çok geçmiş olsun
Bu mesajdan alıntı yap
ScoobyDoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ScoobyDoo

Grafiker / Balıkesir

Alt 25-03-2008 #10
büyük geçmiş olsun kardeşim.Solventin ZararıSolventin Zararı