Şömine

3D Studio Max - Şömine ...

Şömine
semihberkeagir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semihberkeagir

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Şömine

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

max'i yeni öğreniyorum elimden geleni yaptım olumlu-olumsuz yönleri yazarsanız çok mutlu olurum çünkü bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum olumsuz yönlerin fazla olduğunun farkındayım Şömine saygılar teşekkürler

Şömine
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 27-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
özellikle kaplama üzerine eğilmeniz lazım..

v-ray falan sonra yavaş yavaş da öğrenilir ama kaplamalar hangi motoru kullanırsanız kullanın düzgün gözükmek zorundadır malum. kaplamalarda uwmap modifier kullanmayı deneyin. ayrıca kaplamayı modelin tamamına değil de bölüm bölüm uygularsanız daha gerçekçi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

ayrıca girintili çıkıntılı yüzeylerde materyal bump değeri ile oynarsanız gerçekçiliği artırırsınız. (örn. duvar)
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-09-2011 #3
Elinesağlık arkadaşım Şömine

Eleştiri yapamıycam, önerim; derslere devam aynen iyi gidiyosun Şömine
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 27-09-2011 #4
güzel güzel Şömine
ama gitar niye gri onu anlamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
semihberkeagir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semihberkeagir

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-09-2011 #5
eleştiriler için çok teşekkür ederim dikkate alıyorum hepsini diğer işlerimde yardımcı olucak.
çalışmaya devam ediyorum derslerede yoğunlaşıyorum Şömine daha güzel işler çıkarmaya başlarım yakında onlarıda paylaşıcam teşekkür ederim Şömine
gitarın kaplamasını yapmıştım aslında ama görüntüyü bozdu pek güzel yapamadım kötü görünmesindense düz olsun dedim Şömine
Bu mesajdan alıntı yap
ozdmrozdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdmrozdmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2011 #6
sahneniz gayet hoş,ama bence öğrenmeniz gereken çok önemli birşey var;smooth hakimiyeti. gerçekten öncelikle mesh veya turbo smooth-chamfer ikilisi üzerine biraz hakimiyet sağlarsanız sahneniz çok daha hoş görünecektir. parça bütünlüğünü bozan hiçbir objeyi sahnenize koymayın,örneğin gitar kaplamasız ve bu görselliği biraz düşürüyor. ateş konusuna gelince ya max'in particle systemini öğrenin yada fume FX plug-ini kurun ve öğrenin, bu tarz efektlerde çok yardımcı olacaktır. elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap