son çalışmam

Karakalem - son çalışmam Sponsorlu Bağlantılar [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=125&i=karakalemus7.jpg][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/8889/karakalemus7.1399e82c48.jpg[/IMG][/URL]" target="_blank"> özür dilerim arkadaşlar...biraz önce linki yanlış yere yapıştırmışım... :S son yaptığım çalışmamdır....değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.......

son çalışmam
meierlink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

son çalışmam

Alt 18-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

son çalışmam
son çalışmam

özür dilerim arkadaşlar...biraz önce linki yanlış yere yapıştırmışım... :S

son yaptığım çalışmamdır....değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.... son çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 18-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
abiiim,
Ellerine sağlık. Çalışmaların her geçen gün daha da içten ve göz kamaştırıcı.
Sana ve projelerine sonsuz saygı duyuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #3
sağol kardeşim...eksik olma...gerçekten bir kız kardeşim olsa bu kadar sevebilirdim son çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-08-2008 #4
senden bır ıstegım var,
ANİME sanatından da bır kac tane projenı gorursek şayet oldukça sevınırız...
Bu mesajdan alıntı yap

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #5
ilerde eklerim bişeyler...merak etme ekleyince haberin olur son çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-08-2008 #6
orantı ve açılarda problem var..gölgelere önem verdiğini görebiliyorum ama gölgelerle uğraşacağına simetri, açı ve hat landırılacak bölgelere ağırlık vermeni tavsiye ederim..kollarla gögüs bölümünün açıklığa ise anlam veremedim..gözden kaçırdın sanırım..
Bu mesajdan alıntı yap

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #7
gözden kaçırmadım sadece büyük bir hata yaparak arasıra çizim tahtasından hiç uzaklaşmadım böylece ne yazık ki hataları çok geç fark ettim...birde çizerken çok terledim ve terli parmaklarımla gölge vermeye çalışırken bazı yerler bozuldu...

bu arada çok haklısınız simetri açı ve orantılarda sorun çekiyorum...çizerken diğer gözü kolu bacağı vs vs vs orantılı bir şekilde çizmekte zorlanıyorum...önerebileceğiniz bir alıştırma çalışması varmı bu konuda
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-08-2008 #8
orantı ve açılarda problem var..gölgelere önem verdiğini görebiliyorum ama gölgelerle uğraşacağına simetri, açı ve hat landırılacak bölgelere ağırlık vermeni tavsiye ederim..kollarla gögüs bölümünün açıklığa ise anlam veremedim..gözden kaçırdın sanırım..
Katılıyorum.
Özellikle baş vücut için çok ufak olmuş.
Çalışmana baktıktan sonra arkadaşın dediklerinden ziyade anatomi çalışmanı öneririm.Eğer güzel sanatlara hazırlanıyorsan sana bir kaç kaynak tavsiye edebilirim anatomi için.

Seninde söylediğin gibi çalışmaya uzaktan bakmamak büyük hataları kendisiyle getiriyorson çalışmam Bu nedenle sık sık uzaktan bakmalı,hataları görmek lazım bende bazen bu hataya düşüyorum.Ayrıca terleyen parmaklarının kağıda temas etmemsi için büyük kalem kullan yani uzun olsun fazla kısa olması ve ucunu iyice açtıktan sonra bileğin kağıda temas etmeyecek şekilde,kalemin kıç kısmından tutarak çiz.Bu hem kağıdı kirletmeni önleyecek hemde araştırma çizgilerini geliştirecektir.

Başarılarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
yolcu.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu..

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 18-08-2008 #9
gerçekten nasıl bu kadar beğenildi anlamadım?gerçi herkesin kendi görüşü saygı duymak lazım ama..yinede portredeki hatalar,bedendeki orantısızlık vs. bunlar gözden kaçmamalıydı..çizgiler fena değil.yinede emek var.kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-08-2008 #10
gerçekten nasıl bu kadar beğenildi anlamadım?gerçi herkesin kendi görüşü saygı duymak lazım ama..yinede portredeki hatalar,bedendeki orantısızlık vs. bunlar gözden kaçmamalıydı..çizgiler fena değil.yinede emek var.kolay gelsin..
Herkez beğendi diye birşey yok değerli kardeşim.Herkez kendi gördüğünce yorum yaptı ve bu yorumlar güzelce yapıldığından 10 numara bir çalışmaymış gibi bir izlenim doğmuş olabilir.Lakin burda yapılan yorumların yıkıcı değil yapıcı olması gerektiğinden insanlar güzel bir yaklaşımla fikirlerini beyan etmişler.Arkadaşın hatalarını hoş bir şekilde dile getirmişler.Bunda abartılacak birşey yok.
Eksikleri olmasına rağmen yeni başlamış birine oranla fena bir çalışma değil.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, son