son filmler

Sinema & Tiyatro - son filmler ...

Cevapla
son filmler
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

son filmler

Alt 05-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

son filmleryapım : 2008, Fransa

Tür : Bilim Kurgu

Yönetmen : Marc Caro

Senaryo : Marc Caro, Pierre Bordage

Oyuncular : Lambert Wilson, Dominique Pinon, Gérald Laroche, Linh Dan Pham, Yann Collette, Bruno Lochet, François Levantal, Simona Maicanescu, François Hadji-lazaro, Lotfi Yahya Jedidi

Süre : 1 saat, 28 dk

Yüksek güvenlikli uzay gemisi hapishanesi ve psikiyatrik araştırma merkezi Dante 01’e yeni bir tutuklu gelir. Dünya dışı varlıklarla yaşanan bir çatışmadan sağ kurtulan tek kişi olan Saint George, kendi içindeki canavarı kontrol altına almak için savaş vermektedir. Bu canavarın gücü, dehşet verici bir labirenti andıran uzay gemisinin tüm sakinlerini etkileyecek, gardiyan ve tutukluların şiddet dolu isyanlarına sebep olacaktır. Her biri artık kendi canavarıyla yüzleşmelidir.

son filmler
Orjinal Adı: Mirrors

Yönetmen: Alexandre Aja
Oyuncular: Kiefer Sutherland, Paula Patton, Cameron Boyce, Erica Gluck, Amy Smart

Senaryo: Alexandre Aja, Grégory Levasseur
Görüntü Yönetmeni: Maxime Alexandre
Müzik: Javier Navarrete
Kurgu: Baxter
Tür: Korku, Gerilim
Süre: 110 dk.
Yapım: 2008, ABD

Konu: Ben Carson (KIEFER SUTHERLAND) önceleri hayatı yolunda giden bir polis memurudur. Meslektaşı olan NYPD polisini yanlışlıkla vurmasının üzerinden yaklaşık olarak bir yıl geçmiştir ve bu kaza hem işine mal olmuş hem de alkol ve öfke problemini doğurmuştur.

Ben, durumunun ailesi ve çocukları açısından da dayanılmaz hale gelmesiyle ablasının yanına, Queens’e, yerleşir.

Hayatını bir düzene sokup, ailesini bir araya getirme konusunda iyiden iyiye ümitsiz hale gelir ve Mayflower adlı süpermarkette gece bekçiliği yapmaya başlar. Bir zamanların zenginlik ve ihtişam sembolü olan mağaza, birçok masum insanın hayatına mal olmuş büyük yangın sonrası batmış bir hayalet gemiden farksız haldedir.

Mağazadan arda kalan ürkünç görüntüler arasında devriye gezen Ben, Mayflower duvarlarındaki süs aynalarla ilgili bir gariplik sezer. Aynalar üzerinde yanıp sönen ışıklar arasında Carson korkunç görüntülerle karşı karşıya kalır.

son filmler

Orjinal Adı: Three Kingdoms: Resurrection of the Dragon / Saam gwok dzi gin lung se gap

Yönetmen: Daniel Lee
Oyuncular: Andy Lau, Sammo Hung Kam-Bo, Maggie Q, Vanness Wu, Andy On

Senaryo: Ho Leung Lau, Daniel Lee
Müzik: Henry Lai
Kostüm: Thomas Chong
Tür: Aksiyon, Drama, Tarihi, Savaş
Süre: 102 dk.
Yapım: 2008, Çin - Hong Kong - Güney Kore

Konu: Filmin hikayesi üç krallık devrinin Çin’in en çok hayranlık duyulan kahramanlarından biri olan ZHAO ZILONG hakkındadır. İç savaş yüzünden karşıt güçlerce bölünmüş ülkesinin gözünde, adil ve erdemli bir kentli, zorunlu görev çağrısına kulak verip askeri üssü bile olmayan ve iki hasmına göre daha zayıf olan erdemli ve yardımsever Liu’nun isyancı ordusuna katılır.

Zhao, Liu’nun ordusunda, kendisiyle aynı büyük amacı paylaşan ve Zhao’yu kanatları altına alan kıdemli hemşehrisi Changshan’lı PING-AN’la tanışır. Bölünmüş ülkelerini birleştirip savaşçı anavatanlarına barış getirme tutkusuyla hareket eden Zhao ve Ping-an savaş alanının ön saflarında omuz omuza savaşırlar ve yakın bir bağ oluştururlar. Ping-an’ın fırsat bulup sık sık arkadaşlıklarından yararlanmasına ve nadiren bir şeyler vermesine rağmen, Zhao bundan asla rahatsız olmaz ve daima Ping-an’ın arkasını kollayarak, Ping-an’a tıpkı ağabeyi gibi davranır.

son filmler

Orjinal Adı: Virtually a Virgin, Majdnem Szüz

Yönetmen: Péter Bacsó
Oyuncular: Júlia Ubrankovics, Attila Tóth, Gergely Kaszás, Ferenc Hujber, György Cserhalmi

Senaryo: Péter Bacsó
Görüntü Yönetmeni: Tamás Andor, Zsolt Tóth
Kurgu: Mano Csillag
Kostüm: János Breckl
Tür: Dram
Süre: 118 dk.
Yapım: 2008, Macaristan

Konu: 18 yaşına gelen çocuklar için devletin, "yeni bir hayata başlama" ları amacıyla verilen toplu parayı bu amaçla harcar. Hayatında ilk kez kendini gerçek bir insane gibi hissettiği üç-dört gün geçirir. Ancak nakitleri bitince bu rüya da sona erer. Erkek arkadaşı Janos (Ferenc Hujber), otelde yaşlı ve zengin erkeklerin Boroka’ya nasıl baktıklarını farketmiştir. Bunu değerlendirmek ister ve Boroka’yı bu adamlardan biriyle bir gece geçirmeye ikna eder. Boroka istemeyerek de olsa Kabul eder. Ancak yaşlı adam fazla heyecana dayanamayarak kalp krizi geçirir. Boroka korkuyla odadan kaçar. Aceleyle parayı da alamaz. Yine parasızdırlar. Janos’un evine taşınan Boroka, orada sevgilisiyle birlikte küçük ama şirin bir hayat kuracalarını düşünmektedir. Ancak Janos’un başka planları vardır. Janos, Boroka’nın gençliğini, diriliğini ve saflığını, onun kendisine olan sevgisini kullanarak başka bir alanda değerlendirmek ister. Ve göz alıcı bir motosiklet karşılığında Boroka’yı Ronaldo (Gergö Kaszas) adlı bir pezevenke satar. Boroka artık küçük bir hayat kadınıdır ve iyi kazandırmaktadır. Boroka yaşadığı hayattan kesinlikle memnun değildir ama hayatı ve insanları da yeni yeni tanımaktadır. Bütün saflığı ve masumiyeti ile birlikte tam bir sokak fahişesi olmuştur artık. İşinden arta kalan zamanlarda yine eski, çocuksu, masum Boroka olmaktadır.

son filmler

Orjinal Adı: Cash

Yönetmen: Eric Besnard
Oyuncular: Jean Dujardin, Jean Reno, Valeria Golino, Alice Taglioni, François Berleand

Senaryo: Eric Besnard
Görüntü Yönetmeni: Gilles Henry
Müzik: Jean-Michel Bernard
Kurgu: Christophe Pinel
Tür: Suç, Komedi
Süre: 100 dk.
Yapım: 2008, Fransa

Konu: Paris’in en seçkin dolandırıcılarından Cash (Jean Dujardin), yüksek kazançlı kalpazanlık işleri yapmaktadır. Ancak bu iş onun için sadece bir aperatiftir. Cash’in büyük hayali Fransız Riviera’sında (ılıman Akdeniz iklimli Güney Fransa’da) çapı çok büyük bir elmas soygunu gerçekleştirmektir.

Ancak operasyonunun üzerine dolandırıcılığı bir sanat haline getirmesiyle tanınan efsanevi düzenbaz Maxime’in (Jean Reno) gölgesi düşer. Birbirinden güzel ve tehlikeli kadınlar (Julia rolünde Valeria Golino ile Garance rolünde Alice Taglioni) paylarını isterler.

İttifaklar yapılır ve bozulur. Oyunun adı vefasızlık, döneklik, sahtekarlık ve ihanettir. Kesin olan tek bir şey vardır. Hesaplar görülecek, bir arkadaşın ve kardeşin ölümünün intikamı alınacaktır.

Sonuçta birisi kaybedecektir. Peki, kaybeden kim olacaktır?

son filmler

Orjinal Adı: Closing The Ring

Yönetmen: Richard Attenborough
Oyuncular: Shirley MacLaine, Christopher Plummer, Mischa Barton, Stephen Amell

Senaryo: Peter Woodward
Görüntü Yönetmeni: Roger Pratt
Müzik: Jeff Danna
Kurgu: Lesley Walker
Tür: Romantik Dram
Süre: 119 dk.
Yapım: 2006, İngiltere

Konu: 300.000’e yakın Amerikalının öldüğü ya da Kuzey İrlanda’ya yerleştiği 2. Dünya Savaşı sırasında, 1 Haziran 1944’te 10 genç askerin içinde bulunduğu B-17 uçağı yoğun bir sis içerisinde kalır ve Belfast Cave Tepesi’ne çarpar. Kaza gerçekleşmeden önce bir asker nişan yüzüğünü uzaklardaki sevgilisine ulaştırması için köylülerden birine emanet etmiştir. Yüzüğün yıllar sonra ortaya çıkmasıyla, geçmişten kalan bazı sırlar da gün yüzüne çıkacaktır.

son filmler

Orjinal Adı: Get Smart

Yönetmen: Peter Segal
Oyuncular: Steve Carell, Anne Hathaway, Dwayne Johnson, Alan Arkin, Terence Stamp

Senaryo: Tom J. Astle, Matt Ember
Görüntü Yönetmeni: Dean Semler
Müzik: Trevor Rabin
Kurgu: Richard Pearson
Tür: Aksiyon, Komedi
Süre: 110 dk.
Yapım: 2008, ABD

Konu: Gizli ABD casus örgütü Kontrol’ün merkezi saldırıya uğrayıp, ajanlarının kimlikleri açığa çıktığında, Şef’in (Alan Arkin) tek bir seçeneği kalır: Her zaman sahada, idolü olan süperstar Ajan 23’le (Dwayne Johnson) çalışmak isteyen hevesli analist Maxwell Smart’ı terfi ettirmek. Ama Smart, bunun yerine, kimliği açığa çıkmamış diğer tek ajan olan, sevimli ama ölümcül ve deneyimli Ajan 99’la (Anne Hathaway) çalışmak zorunda kalır.

Smart ile 99, hem KAOS’un büyük planını ortaya çıkarmaya hem de birbirlerine yaklaşırken, KAOS’un kilit elemanlarından Siegfried (Terence Stamp) ve yardımcısı Shtarker (Ken Davitian) yarattıkları terör ağından vurgun yapma hazırlığı içindedirler. Saha deneyiminden ve yeterli zamandan yoksun olan Smart, elinde birkaç süper teknolojik casus oyuncağı ve dizginlenemez coşkusuyla dünyayı kurtaracaksa KAOS’u yok etmek zorundadır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 06-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hepsi güzele benziyor izlemek lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 06-09-2008 #3
AYNALAR filmi bugunlerde en çok övulen sırada. filmi izleyenler muhteşem dedi ama +16 yaşından küçüklere önerilmiyor. bilginize.... filmi izledikten sonra aynalara bakamayan ark.lar varson filmler fragmanı da anlatılanlar kadar etkileyici izlemek şart olduson filmler
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Standart
Alt 06-09-2008 #4
AYNALAR filmi bugunlerde en çok övulen sırada. filmi izleyenler muhteşem dedi ama +16 yaşından küçüklere önerilmiyor. bilginize.... filmi izledikten sonra aynalara bakamayan ark.lar varson filmler fragmanı da anlatılanlar kadar etkileyici izlemek şart olduson filmler
+ 16 kesinlikle katılıyorum geçen akşam bir rus sitesinden izledim filmi,henüz ilk sahnesinde adam aynanın karşısında bıçakla boğazını doğruyo
tavsiye edebilirim gerilmek isteyenlere
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
dante01, filmler, son

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Corelde hazırlanmış amatör filmler arghhh Corel Draw 16 20-03-2012 00:04:43
Filmler ve Unutulmaz Sahneleri N/A8 Video Paylaşımları 24 01-05-2008 19:25:16
Ödüllü Kısa Filmler N/A8 Video Paylaşımları 2 02-04-2008 21:19:20

Kapat
Şifremi Unuttum?