Son İhtar

İllüstrasyon Çalışmaları - Son İhtar ...

Konu Kapatılmıştır
Son İhtar
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Son İhtar

Alt 17-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Last Warning Message

Ejderhasıyla gezen zırhlı bir ulak,yani haberci.Az önce kartalın pençesine bir mesaj kağıdını rulo yapıp bağladı ve karşı kaleye gönderdi.
Mesaj kağıdında muhtemelen şartların içeriği yazıyor,üç vakte kadar geri dönüş yapılmaz veya şartlar kabul edilmezse büyük bir saldırının başlayacağının uyarısı var.Şartlar kabul edilir umarımda şelaleler kırmızı renge dönmezSon İhtar

Photoshopun default fırçalarını kullandım ve pixel pixel boyadım..Ladscape olarak iyi bir egzersiz oldu karakter tasarımlarından ayrı peyzaj çalışmalarada ağırlık vermek gerekiyor diye düşünüyorum.

İyi seyirlerSon İhtar

Son İhtar

Uc-Logic Tablet
Photoshop CS3

2010©
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karşımda değil de, yanımda olduğundan mı bilmiyorum; bu çalışma hiç ürkütmüyor, çirkin de değil.. Son İhtar

Manzara (Landscape) ve özellikle şelale çok gerçekçi.. Yine başarılı bir çalışma..

Tebrikler.
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 17-01-2010 #3
harkulade bir çalışma çok hoş görünüyor ben bir tek adamın sol eline takıldım bir problem varmış gibi görünüyor gerisi süper Son İhtar ii çalışmalar
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-01-2010 #4
Çalışmanın anafikri de kendisi kadar oldukça ilginç ve de başarılı.Tebrikler.Emeğinize sağlık diyor sıradaki çalışmalarınızı merakla bekliyorum.
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2010 #5
Sağol Skyfox evet bu çalışmada yin-yang yok ama her an gelebilir gene konuyu görüntülerken temkinli ol derimSon İhtar

Darkdevil teşekkür ederim,amcanın eli pençe şeklinde,yani sıkılmak üzere yarı yumruk gibi düşün.El biraz büyük gibi duruyor sanırım koca kompozisyonda gömüldüm gittim yeni farkettimSon İhtar

Nihat hocam sağolasın,evet çizerken birde senaryosu olsun istedim hazır sinemaskop kadraj olunca hikayesiz olmaz dedimSon İhtar

Tekrar teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..
Kolay gelsin..
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2010 #6
çalışmanın sol tarafında yer alan ejderhanın kanadına uygulanan gölgeleme içinde sanki bir siluet var gibi, veya bana öyle geldi, bilmiyorum.. kartalın uçarken ki hızını uyguladığınız kısmi flu kanatlar ile muhteşem vermişsiniz.. manzarada ki tonlamalar, renkler harika.. tebrik eder, darısı başıma derim (son 3 gün) Son İhtar
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-01-2010 #7
Alicim çalışmalarını çok beğenirim az çok biliyorsundur artık..Ama ederhayı ejderha yapan pulları, ejdarhayıda görselin odağı yapan onlar olmamalımıydı? Elin bu ara zırh işlemeye alışkın kalmış sanırımSon İhtar

Eline sağlık tebrik ediyorum ..
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-01-2010 #8
çalışmanın sol tarafında yer alan ejderhanın kanadına uygulanan gölgeleme içinde sanki bir siluet var gibi, veya bana öyle geldi, bilmiyorum.. kartalın uçarken ki hızını uyguladığınız kısmi flu kanatlar ile muhteşem vermişsiniz.. manzarada ki tonlamalar, renkler harika.. tebrik eder, darısı başıma derim (son 3 gün) Son İhtar
Nur'a katılıyor ve dağın eteklerindede gizli duran yarım erkek silüeti var diyorumSon İhtar Sanırım bir anlamı var. Konsept çalışmalara güzel bir geçiş yapmışsınız. Landscape olarak gayet gerçekçi ve güzel bir çalışma.Emeğinize sağlık.
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #9
Bana göre karakterde Landscape de yeterince iyi ama daha da iyi olabilir tabiki Son İhtar
Güzel bir çalışma gerçekten.
Elinize, emeğinize sağlık...
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2010 #10
Kartal ehlileştirilmesi çok zor kuşlardandır.Bu yüzden haberci olarak atmaca güvercin gibi vs kuşları kullanılmış.Orta asyada yaşamış kazak türkler eski çağlarda kartalı daha çok avcılıkta kullanmışlar.Kusbeyleri, yavru iken yakalanip egitilen kartallara“kolbala” yani elde buyutulen kartal ve yetisken iken yakalanip egitilen kartala ise “tuzkartali” yani doga kartal derler.Doga kartalini egitmek, yavru iken yakalanip elde buyutulen kartali egitmekten daha zordur.
Çalışmalarınızı herzamanki gibi beğendiğimi her zaman belirtiyorum elinize sağlık. Bu sefer doğa manzarası da eklemişsiniz güzel bir çalışma.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Kapat
Şifremi Unuttum?