Son Tür : Leptotephalus

2050 Yılında Bir Balık - Son Tür : Leptotephalus ...

khnum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

khnum

Sanat Yn. / Ankara

Alt 14-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Yıl 2050...
Küresel ısınma sonucu deniz yüzeyine çıktığı tahmin edilen yılanbalığı familyasından olan Leptotephalus türü, dünyadaki canlı balıkların son örneği. Normalde Karanlık sularda yaşadığı düşünülen bu canlı, bilim adamları tarafından incelemeye alındı ve küresel ısınmayla birlikte insanoğlunu tehdit eden birçok hastalığa şifa olacağı ümit edilmekte."

Çalışma Hakkında Bilgi:
bu fotomanipulasyon çalışmasında birçok yardımcı imaj kullanılmıştır. balık görseli eskiz çizimden sonra çalışmaya aktarılarak görsellerle pekiştirilmiştir. Çalışmada kullanılan yazılar tamamen bana aittir. Şimdiden teşekkürler Son Tür : Leptotephalus
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

khnum

Sanat Yn. / Ankara

Alt 14-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden hiç yorum yapılmadığı hakkında beni bilgilendirecek birisi var mı? Son Tür : Leptotephalus
bygrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafiker(32)

Grafiker / Rize

Alt 14-01-2008 #3
etkili bir çalışma ama kola kutusunu kaldırmanı öneririm

khnum

Sanat Yn. / Ankara

Alt 14-01-2008 #4
nedenini öğrenebilirsem tabiki kaldırırım. önerin için ayrıca teşekkürler...ben de biran insanlar çalışmayı görmüyorlar diye korkmuştum Son Tür : Leptotephalus
Alt 14-01-2008 #5
Mükemmel Olmuş yaw.. wallahi ya ben grafikten anlamıyom yda süper bi çalışma..

KOLA ŞİŞESİNİN NEDENI ISE:

REKLAM OLUYOR Son Tür : Leptotephalus

khnum

Sanat Yn. / Ankara

Alt 14-01-2008 #6
teşekkürler SiLeNt Son Tür : Leptotephalus estafurullah o ne demek Son Tür : Leptotephalus
(ama yazdığını bir daha okursan son kısmı biraz çalışmayı kötüler gibi olmuş Son Tür : Leptotephalus )

farkettiysen üzerinde herhangi bir marka yok kola kutusunun. isim logo ya da başka birşey... sadece simgesel anlam katması acısından koydum onu. yani reklam olmuyor. Son Tür : Leptotephalus
gkbrkbykn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkbrkbykn

Grafiker / Ankara

Alt 14-01-2008 #7
teşekkürler SiLeNt Son Tür : Leptotephalus estafurullah o ne demek Son Tür : Leptotephalus
(ama yazdığını bir daha okursan son kısmı biraz çalışmayı kötüler gibi olmuş Son Tür : Leptotephalus )

farkettiysen üzerinde herhangi bir marka yok kola kutusunun. isim logo ya da başka birşey... sadece simgesel anlam katması acısından koydum onu. yani reklam olmuyor. Son Tür : Leptotephalus
birdaha bak istersen çok açık belli oluyor markasıSon Tür : Leptotephalus çalışmada çok güzel olmuş
Alt 15-01-2008 #8
Yok yanlış anlamayın espri olsn diye yazdım o mesajı kötüleme vs. anlamı yok Son Tür : Leptotephalus

khnum

Sanat Yn. / Ankara

Alt 15-01-2008 #9
gkbrkbykn teşekkürler. beğenmene sevindim. Son Tür : Leptotephalus

SiLeNt zaten anladım ki ben seni Son Tür : Leptotephalus
Alt 15-01-2008 #10
kola kutusuyla çöpü anlatmışsın ama bence çöp olacaksa işin içinde bir kaç tane daha koy başka çöpler .. sade ( coca cola ) kutusu olmasın yani... üstelik balık ilginçmiş...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
son, leptotephalus

Kapat
Şifremi Unuttum?