Sony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Sony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens - Türkiye Geneli ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens

Marka / Model: Sony Alpha a550

Fiyat: 1800

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl sahip olduğum makinemi üst segment bir makineye geçmek için satıyorum. Makineyi yaklaşık 1 yıl kadar önce almıştım ama sonrasında askere gittim bu sırada makine boyna yattı evde. Fotoğrafçı olan abim kullandı daha çok makineyi ama gayet temiz durumda.

Makinenin ufak tefek kılcal çizikleri var ama tamamen body üzerinde bulunuyor bu çizikler. Onun haricinde hiçbir problemi yok. İstanbul içerisinde elden inceleyebilirsiniz. (Avrupa yakasında yaşıyorum)

Fazla uzatmadan makinenin yanında;

Çantası
2 adet batarya (bir tanesi yarı yarıya idare ediyor)
UV Filtre
Sony SAL-18200 DT 18-200mm F3.5-6.3 Lens.

Lensi isteyen akakce.com dan inceleyebilir. En uygun fiyat şuan 1.400 TL

Hayırlısı olsun
Selamlar

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens - Türkiye GeneliSony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens - Türkiye GeneliSony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens - Türkiye GeneliSony Alpha 550 Fotoğraf Makinesi + Lens - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..