Sony'den "kullanmayın" uyarısı

Teknoloji Haberleri - Sony'den "kullanmayın" uyarısı Sponsorlu Bağlantılar Sony'den kendi bilgisayları için "kullanmayın" uyarısı geldi. Şirketten yapılan duyuruda, Vaio Fit 11A model dizüstü bilgisayarların pillerinin aşırı ısınarak alev alma tehlikesi doğurduğu belirtildi. Sony, müşterilerinden söz konusu ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sony'den kendi bilgisayları için "kullanmayın" uyarısı geldi.
Şirketten yapılan duyuruda, Vaio Fit 11A model dizüstü bilgisayarların pillerinin aşırı ısınarak alev alma tehlikesi doğurduğu belirtildi.
Sony, müşterilerinden söz konusu bilgisayarları kullanmayı "bir an önce" bırakmalarını istedi.
Şubat'ta piyasaya çıkan Vaio Fit 11A'dan dünya çapında toplam 25 bin 905 adet satıldığı belirtildi.

Alıntıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

levent1132 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levent1132

Grafiker / İzmir

Alt 18-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamam..................
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2014 #3
Aferin...........
Bu mesajdan alıntı yap
LeFreak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LeFreak

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2014 #4
Ben kullanmıyorum zaten, iki ay kadar oldu bırakalı. Kısa bir süre olmasına rağmen şimdiden faydalarını görmeye başladım. Doktorum 1 seneye kadar büyük oranda normale dönebileceğimi söyledi. Darısı diğer kullananların başına.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2014 #5
Aferin...........
Sony'den "kullanmayın" uyarısı Orrayt o zaman.
Bu mesajdan alıntı yap
zerdaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zerdaaa

Grafiker / Muğla

Ben kullanmıyorum zaten, iki ay kadar oldu bırakalı. Kısa bir süre olmasına rağmen şimdiden faydalar

Alt 05-07-2014 #6
neyı bıraktınız sıgarayı mı?
Bu mesajdan alıntı yap