Soru: çoğu sitede bulunan numaralı flashı nasıl yaparım?

Flash - Soru: çoğu sitede bulunan numaralı flashı nasıl yaparım? ...

denizyildiz751 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyildiz751

Hiç Biri / Isparta

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bugünlerde bir çok sitede görmeye başladığım numaralı slaytları pratik olarak nasıl yapabilirim. İsimini bilmediğim için arama yapamadım. Sitede daha önce verildiyse özür dilerim. Aslında örnek çok ama bir tane site vereyim ******************* bu sitedeki de hoşuma gidiyor fakat bu kadar efekt özellikli bir slayt istemiyorum sadece numaralı olsun ve numaraların üzerine gelindiğinde değişsin istiyorum. Bilen arkadaşlar açıklarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer yeni başladıysan yapman zor şöyle söyleyim eğer profesyonel anlamda bir animasyon istiyorsan örneğin xmlden çekcek zaman sayacı olcak bu tarz birşey için actionscriptt bilgin olmalı
fakat işte 3 4 resmim var ben resimlere tıklayım yada üstüne geldiğimde değişsin diyorsan
frame lere resimler yerleştirerrek yaapabilirsin son dedğim daha basit fakat güncellemesi problem olabilir resim arttığında
Bu mesajdan alıntı yap
denizyildiz751 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyildiz751

Hiç Biri / Isparta

Alt 07-09-2008 #3
web tasarım programı web page maker'da flash slide show diye bir özellik var. Dediğim bu olayı o şekilde yapılabiliyor ama web page maker'ın bu özelliği resim seçiyor her resimi çalıştırmıyor. O yüzden ondaki özelliği kullanamadım. Eğer böyle programlar varsa ve ya nasıl yapabileceğim konusunda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bulunan, çoğu, flashı, nasıl, numaralı, sitede, soru, yaparım