Soru: Dal Yazı

Logo Tasarımları - Soru: Dal Yazı Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar. fidancılıkla uğraşan bir firma için logo yapmam gerekiyor. illustrator ve freehand bilgim sıfır fakat photoshop ve corelde kendime güvenirim. bana dal ve yapraklarla "maviyemiş" yazmam için ...

chaqal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chaqal

Bilg. Teknikeri / Rize

Alt 20-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar. fidancılıkla uğraşan bir firma için logo yapmam gerekiyor. illustrator ve freehand bilgim sıfır fakat photoshop ve corelde kendime güvenirim. bana dal ve yapraklarla "maviyemiş" yazmam için yardım edebilirmisiniz lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar. fidancılıkla uğraşan bir firma için logo yapmam gerekiyor. illustrator ve freehand bilgim sıfır fakat photoshop ve corelde kendime güvenirim. bana dal ve yapraklarla "maviyemiş" yazmam için yardım edebilirmisiniz lütfen...
Anlayamadığım konu şu....

Grafikl tasarımcımısınız bilmiyorum fakat logo yapımı ile ilgili bu mesajınızı okuyunca kafam karıştı. Adobe Photoshop ve Corel Draw da kendinize güvendiğinizi söylediğiniz halde "maviyemiş" yazmayı mı bilmiyorsunuz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

chaqal

Bilg. Teknikeri / Rize

Alt 20-04-2008 #3
hayır maviyemiş yazabiliyorum fakat aklımdaki düşünce şu. maviyemiş yazısını komple dallarla yazmak istiyorum. kenarlarınıda yaprak ve maviyemişlerle süslemek. mavi yemiş dal ve yaprak figürlerini çizdim. fakat belkide kafam durdu artık. bilemiyorum. çizdiğim dalları maviyemiş yazısı şekline çevirince pek okunmuyo Soru: Dal Yazı bu konuda yardıma ihtiyacım var. yani mavi yemiş yazısına baktığınız zaman sadece dalları görüeceksiniz biraz daha dikkat ettiğinizde dalların kıvrımlarına, mavi yemiş yazısı yazdığını anlayacaksınız. yani bunu istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2008 #4
hayır maviyemiş yazabiliyorum fakat aklımdaki düşünce şu. maviyemiş yazısını komple dallarla yazmak istiyorum. kenarlarınıda yaprak ve maviyemişlerle süslemek. mavi yemiş dal ve yaprak figürlerini çizdim. fakat belkide kafam durdu artık. bilemiyorum. çizdiğim dalları maviyemiş yazısı şekline çevirince pek okunmuyo Soru: Dal Yazı bu konuda yardıma ihtiyacım var. yani mavi yemiş yazısına baktığınız zaman sadece dalları görüeceksiniz biraz daha dikkat ettiğinizde dalların kıvrımlarına, mavi yemiş yazısı yazdığını anlayacaksınız. yani bunu istiyorum.
Eğer bilgisayar ortamında yapamıyorsanız öncelikle logonun bir eskizini kağıda çizin derim. Daha sonra digital ortama aktarmak sorun çıkartmayacaktır. Anlamadığım diğer konu ise neden kafanız duruyor ki... :S

Bu mesajdan alıntı yap

chaqal

Bilg. Teknikeri / Rize

Alt 20-04-2008 #5
3 gündür bu müşterime 10 dan fazla logo yaptım. hepsi değişik fikirlerde. en son bir tanesini beğendirebildim. yani biraz pinpirikli bir adam. onun için kafam durdu. elle çizim yeteneğim pek iyi değildir. hem çizsem bile bugün pazar ve evde çalışmam gerekiyo. çizimi bilgisayara aktaramam. zaten çizememde. isterseniz buraya son yaptığım çizimi atayım bi göz atın en azından bi fikir vermenizi rica ediyorum.

buyrun çalışmam buydu. ama bugün aklıma yukarıda bahsettiğim konu geldi. yani maviyemiş yazısını dallarla yazmak ve yapraklarla süslemek. o konuda yardıma ihtiyacım var. ilginiz içinde teşekkür ederim hepinize
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2008 #6
Çalışmanızı jpeg olarak, http://www.imageshack.us/ araciligi ile yüklermisiniz?
Corel çünkü Soru: Dal Yazı

Beklediginiz yardım nedir? Birisi size böyle bir tasarımmi yapsın?
Bu mesajdan alıntı yap

chaqal

Bilg. Teknikeri / Rize

Alt 20-04-2008 #7
hayır kesinlikle kendimi işimi başkasına yıkmak gibi bir isteğim yok. sadece böyle bişey acaba corelde veya photoshopda kolaylıkla yapılabilirmi. yani benim bildiğimden daha kolay bir yolu varmı. bu konuyu asıl açış amacım belki daha önceden bir arkadaş böyle bir çalışma yapmıştır ve bana sadece yol gösterebilir diye. yoksa kesinlikle alın size fikir çizin bana verin gibi bişey düşünmüyorum.

Edit: Arkadaşlar dallı yazıyı yapamayınca bende şöyle bişey yaptım. acaba fikirlerinizi söylermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-04-2008 #8
arkadaslar b kadar ustecı olmayın fıkırınız varsa okumak katılmak ısterım ama sureklı bı laf gırısı olmasın cunku sonucta aynı MESLEKDEYIZ VE SONUNA KADAR GRAFIKERLIK ICIN CABALIYORUZ LUTFEN
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2008 #9
arkadaslar b kadar ustecı olmayın fıkırınız varsa okumak katılmak ısterım ama sureklı bı laf gırısı olmasın cunku sonucta aynı MESLEKDEYIZ VE SONUNA KADAR GRAFIKERLIK ICIN CABALIYORUZ LUTFEN
Pardon ama ne demek istediğinizi tam anlayamadım. Biraz daha açarmısınız?

Bu mesajdan alıntı yap

chaqal

Bilg. Teknikeri / Rize

Alt 20-04-2008 #10
bende tam anlayamadım???

son yazdığım mesaj üste çıkmakla alakalı değil. lütfen bakış açınızı değiştirin. ben sadece "isteğimi" açıkladım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dal, logo, yaz