Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme

Edius - Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar Yine Bir soru :rofl: Benim Abim Edius programında Bir Filmin Sesini AC3 Ses dosyası olarak kaydetmişti Sanıyorum (mkv merge gui programı ile filme uyguluyordu) Peki Ben ...

Gzemli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gzemli

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 11-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Yine Bir soru Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme :rofl: Benim Abim Edius programında Bir Filmin Sesini AC3 Ses dosyası olarak kaydetmişti Sanıyorum (mkv merge gui programı ile filme uyguluyordu) Peki Ben Nasıl kaydedebilirim Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme

Teşekkürler Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 11-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Arkadaşlar Yine Bir soru Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme :rofl: Benim Abim Edius programında Bir Filmin Sesini AC3 Ses dosyası olarak kaydetmişti Sanıyorum (mkv merge gui programı ile filme uyguluyordu) Peki Ben Nasıl kaydedebilirim Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme

Teşekkürler Soru: Edius ile AC3 Ses dosyası olarak kaydetme
flmi VA bandına attıktan sonra başına ve sonuna in-out vererek ( videonun üzerine gelip tıkla ve z kısayoluna bas otomAtik in out verirsin ) ardından f11 e bas çıkan export penceresinin sol tarafındaki seçeneklerden en alttan 2. audio yazan seçeneğe tıklarsan sağ pencerede dolby digital ac3 seçeneğini görebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap