sorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor

InDesign - sorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor ...

tumai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tumai

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu sorunu nasıl düzeltebilirim kutu oluşturduğumda ve yazı için kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyorsorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor:sweating:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Preferences ayarlarından kaynaklanıyor. Ayarlarını gözden geçir. Programı başlatırken default ayarlarla başlatırsan sorun çözülür.
Bu mesajdan alıntı yap

tumai

Alt 19-09-2009 #3
Preferences ayarlarından kaynaklanıyor. Ayarlarını gözden geçir. Programı başlatırken default ayarlarla başlatırsan sorun çözülür.
ilgilendiğin için teşekkür ederim sorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor peki programın içindeyken düzeltemez miyim prefences ayarlarından
Bu mesajdan alıntı yap

tumai

Alt 19-09-2009 #4
default ayarlarıyla açtım yine aynı sorunu verdim bu seferde mavi yapıyor text yazdığımda da kaybolmuyorsorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor dergi sayfası design etmem lazım acil olarak lütfen yrdımcı olunuz
Bu mesajdan alıntı yap

tumai

Alt 20-09-2009 #5
yardımcı olacak kimse yok mu bu akşam yollamam lazım dosyayı yoksa işe giremicemm:'(
Bu mesajdan alıntı yap
yapboz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yapboz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 20-09-2009 #6
Bu özelliği kapatmanın bir ayarı var ama şu an program başında olmadığımdan bakamayacağım. Ancak bu çizgiler yol gösterme amaçlıdır. Baskıda görünmezler. Üstteki görünüm simgesinden çizgilerin görünmediği bi halde çalışabilirsiniz belki. Programa bakamadığımdan emin olamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

tumai

Alt 20-09-2009 #7
yapboz çok çok teşekkür ederim o kdr çok çalışmaya dalmışım ki forma msj attıktan sora bi arkadaşım uyardı benii gözükmez dert etme die sorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyorsorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor ilginden dolayı gercektende çok sağol programı açınca nasıl çalışırkende yok edebilceğime bakarsan çok sevinirim sorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyorsorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyorçünkü ben gercektende bilmiyorum sorun:( - kutu oluşturduğumda da nokta nokta strokelar çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-09-2009 #8
Wiew menüsünden Grid-Guieds alt menüsününden Hide Guides seçeneğini seçersen klavuz çizgilerin gözükmez.
Bu mesajdan alıntı yap