sorunlar sorunlar :(

Cinema 4D - sorunlar sorunlar :( ...

Dml isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dml

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar programı öğrenmeye yeni başladım tam adını bilmiyorum ama sanırım grid gibi bişey deniyo hani şu meridyenlermişcesine olanlar ayarlarıyla mı oynadım ne yaptıysam onları bi türlü çıkaramadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sorunlar sorunlar :(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

:)

Alt 19-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar programı öğrenmeye yeni başladım tam adını bilmiyorum ama sanırım grid gibi bişey deniyo hani şu meridyenlermişcesine olanlar ayarlarıyla mı oynadım ne yaptıysam onları bi türlü çıkaramadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sorunlar sorunlar :(
Çalıştıgınız viewport yani perspective ekranında sol üstte filter'e girin oradanda Grid seçin.
Bu mesajdan alıntı yap

Dml

Alt 20-10-2013 #3
Çalıştıgınız viewport yani perspective ekranında sol üstte filter'e girin oradanda Grid seçin.
onu yaptım o yerin gridi sanırım benim problemim objeyle sorunlar sorunlar :( yine de cevap verdiğin için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-10-2013 #4
Başka ne olabilirki ? Grid dedinizmi benim aklıma direk o geliyor bir ekran resmiyle beraber koyarsanız size daha iyi yardımcı oluruz.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-10-2013 #5
onu yaptım o yerin gridi sanırım benim problemim objeyle sorunlar sorunlar :( yine de cevap verdiğin için teşekkür ederim
En basitinden bir ekran görüntüsü ekleyerek sorunu görsel üzerinden çözüme ulaştırabilirsiniz. Daha adını bilmediğiniz uygulamanının sizin gözünüzden görünmesi ve başkaları için sorunun çözülebilmesinde alternatif başka yolunuz yoktur.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2013 #6
Ctrl+t ye basarak ters tıklayın... (transform) orada warp seçeneği var... sanırım onu arıyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

Dml

Alt 21-10-2013 #7
cevaplarınız için teşekkürler 4 gün üstüne düşünce bulunuyomuş sorunlar sorunlar :( fdd diye bişey buldum izlediğim tutorialda farklıydı ama bu fdd şeysi de istediğim şeyi yapıyo sanırım
Bu mesajdan alıntı yap