sorunum varr

Kantin - sorunum varr Sponsorlu Bağlantılar ispanyol dilinde okuyorum 3 sınıf öğrencisiyim çizime çok meraklıyım tasarımlarım var fakat benim sanatla ilgili bir bölüm okumam lazım lütfen özel yetenek sınavına girin demeyin 4 senelik bi ...

sorunum varr
laorden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laorden

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

sorunum varr

Alt 16-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ispanyol dilinde okuyorum 3 sınıf öğrencisiyim çizime çok meraklıyım tasarımlarım var fakat benim sanatla ilgili bir bölüm okumam lazım lütfen özel yetenek sınavına girin demeyin 4 senelik bi üniversite daha okuyamam ve kazanamam sınavı istanbulda oturuyorum o yüzden 2 yıllık grafik bölümü olmuyor sadece özelde olduğu için kısacası matbaa grafik reklamcılık tasarım gibi alanlarda okumak istiyorum bilgileriniz için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kocaeli üniversitesinde bir arkadaşım 2 yıllık grafik tasarım bölümü okumuştu. eğer araştırırsan başka üniversitelerde de vardır.
Bu mesajdan alıntı yap
laorden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laorden

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-07-2010 #3
kocaeli üniversitesinde bir arkadaşım 2 yıllık grafik tasarım bölümü okumuştu. eğer araştırırsan başka üniversitelerde de vardır.
evet var en yakın tekirdağ istanbulda olması lazım sanatla ilgili bir bölüm olsunda ne olursa olsun dediğim gibi sakın 2 yıllıkların eğitimi kötü felan demeyin ben sadece bir ideal olarak okumak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap