Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Afiş

Deneme Çalışmalar - Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Afiş ...

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aklıma geldi yapayım dedim Yorumlarsanız memnun kalırım
çocuklarda kalite vectörel yaptığım için öyle görünüyorlar traceledim hoş da oldu bana göre

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 03-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birinci çalışma hoşuma gitti ancak yukradaki yazı karekteri hoş durmamış çalışmada.Birde orada Futura serisi deneyin daha uyumlu olacağı muhakkak.

İkinci çalışmada Basbakanlık yazısına dikkat.Ş harfinin noktası unutulmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2010 #3
Birinci çalışma hoşuma gitti ancak yukradaki yazı karekteri hoş durmamış çalışmada.Birde orada Futura serisi deneyin daha uyumlu olacağı muhakkak.

İkinci çalışmada Basbakanlık yazısına dikkat.Ş harfinin noktası unutulmuş.
futura fontu bende yok ama indirir denerim

ş harfinide unutmuşum düzeltme için teşekkürler

ayrıca yorumun içinde teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
neslisimge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neslisimge

Grafiker / Ankara

Alt 04-03-2010 #4
Bence çocuk resmi kullansan daha iyi olur. Esirgeme kurumlarında bebekler de var ama çoğunlukla daha ileri yaşlarıdaki çocuklar oluyor ve de biz hep onları biliyoruz. Yani bir Türk'ün aklına Çocuk Esirgeme Kurumu deyince bebek gelmez. Bir de başlıkla slogan birbirleriyle yarışıyorlarmış gibi duruyor. Puntoları birbirlerine fazla yakın. T.C. Başbakalık ve........Kurumu yazısının o kadar büyük olmasına bence hiç gerek yok. Yaklaşık 14-16 puntoda yazman yeterli olur. Böylece sloganın daha çarpıcı görünür.
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 05-03-2010 #5
Bence çocuk resmi kullansan daha iyi olur. Esirgeme kurumlarında bebekler de var ama çoğunlukla daha ileri yaşlarıdaki çocuklar oluyor ve de biz hep onları biliyoruz. Yani bir Türk'ün aklına Çocuk Esirgeme Kurumu deyince bebek gelmez. Bir de başlıkla slogan birbirleriyle yarışıyorlarmış gibi duruyor. Puntoları birbirlerine fazla yakın. T.C. Başbakalık ve........Kurumu yazısının o kadar büyük olmasına bence hiç gerek yok. Yaklaşık 14-16 puntoda yazman yeterli olur. Böylece sloganın daha çarpıcı görünür.
yorumun için teşekkürler 1. çalışma ufak olanlara yönelik düşündüm 2 . çalışmada büykler ek işareti de büyük çocuk eli dikkat edersen 7 - 8 yaş
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2010 #6
çok güzel olmuş eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
_Emsal_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Emsal_

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2010 #7
teşekkürler finfik yorumun için üyeliğimde problem olduğu için konulara cvp yzamıyorum konu açamıyorum o yüzden yeni üyelikle yazmak zorunda kaldım
Bu mesajdan alıntı yap
mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 11-03-2010 #8
iki çalışmada da tema hatası var... 1. neden sadece bebekler bunu destekleyen bir slogan yok orda..

2. neden elle stop yapılmış bunu destekleyen slogan ne

tasarlamak sadece grafik programını kullanmak ve yapılan işin güzel görünmesi değildir.. ordaki hatalara hiç girmiyorum .. tavsiyem şu ne yapmak istiyorsun ..onu düşün onu düşünürsen zaten 1 adet güzel çalışma yeter..

saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2010 #9
iki çalışmada da tema hatası var... 1. neden sadece bebekler bunu destekleyen bir slogan yok orda..

2. neden elle stop yapılmış bunu destekleyen slogan ne

tasarlamak sadece grafik programını kullanmak ve yapılan işin güzel görünmesi değildir.. ordaki hatalara hiç girmiyorum .. tavsiyem şu ne yapmak istiyorsun ..onu düşün onu düşünürsen zaten 1 adet güzel çalışma yeter..

saygılar..
1. doğru söylüyorsun destekleyen slogan yok çünkü slogan bulamadım Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Afiş :S

2. si slogan konusunda haklısın yine

Teşekkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-03-2010 #10
özellikle 2.sini çok beğendim ellerinize sağlık :alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları