Sosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Sosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Sosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop programlarına iyi ...

Rutenyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rutenyum

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop programlarına iyi seviyede hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takip eden,
Gelişime açık, özgüveni yüksek,
Üniversiteden yeni mezun olmuş ya da son sınıf öğrencisi olan,
Ajansımızın yönettiği sosyal medya accountlarının ve hazırlanacak web sitelerinin görsel tasarımlarına destek verecek,
Stajyer grafikerler arıyoruz!

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim - İstanbulSosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim - İstanbulSosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim - İstanbulSosyal medya ajansımıza stajyerler arıyoruz. Beyoğlu | Taksim - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..