Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Sosyal medya ajansında staj imkanı Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul, Beşiktaş Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ...

tufekciler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufekciler

Webmaster / İstanbul

Alt 27-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya ajansında staj imkanı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul, Beşiktaş

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: sosyal medya ajansımızda yetiştirilmek üzere genel internet tecrübesine sahip, sosyal medyayı takip eden (facebook, twitter) adobe photoshop kullanımı olan (orta) eğlenceli ve süper manzaralı ofisimizde genç bayan stajer arıyoruz.

Açık lise okuyanlar ve haftanın 5 günü mesai yapabilecek arkadaşlar tercih edilecektir. Ofisimizde başka stajer arkadaşlar vardır.

(stajyer maaşından fazla verilecektir.)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbulSosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbulSosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbulSosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tufekciler

Webmaster / İstanbul

Alt 27-10-2014 #3
tekrar merhaba arkadaşlar,

Bir çok arkadaşımız cv göndermiş fakat bünyemizde sosyal medya uzmanı, grafiker ve pazarlama üzerine çalışan arkadaşlarımız zaten var.

Lütfen öncelikle haftanın 5 günü çalışabilecek ve sosyal medya, internet reklamcılığı hakkında yetiştirilmek üzere genç bayan stajer arkadaş arıyoruz. 3 günlük çalışmalar malesef verimli olmuyor.

Daha önce grafikerler.net uzerinden uzun süredir yanımızda çalışan stajer arkadaşlarımız var.

İlginize teşekkürler
Seda YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seda YILMAZ

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2014 #4
Merhaba,
Hiç iş tecrübem yok. Kendimi geliştirmek istiyorum. Ps,Ai,Cdr programlarını orta derecede kullanabiliyorum.
ozdemrgamze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdemrgamze

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

başvuru

Alt 02-02-2015 #5
merhaba. ben maöl'de okuyorum hafta sonları okulumuz oluyor ama okulda aldığımız eğitim örgün öğretimde okuyanlara göre yetersiz. 11. sınıfım. ps ve ai görüyoruz ama çok iyi değilim. Hatta bilgisiz sayılırım Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul kendmi geliştirmek istiyorum. çabuk kavrarım kendime güveniyorum. haftanın 5 günü çalışmak istiyorum. 20 yaşındayım ve esenlerde oturuyorum. umarım geri dönüş yaparsınız. şimdiden teşekkürler Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul

tufekciler

Webmaster / İstanbul

Alt 09-02-2015 #6
merhaba. ben maöl'de okuyorum hafta sonları okulumuz oluyor ama okulda aldığımız eğitim örgün öğretimde okuyanlara göre yetersiz. 11. sınıfım. ps ve ai görüyoruz ama çok iyi değilim. Hatta bilgisiz sayılırım Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul kendmi geliştirmek istiyorum. çabuk kavrarım kendime güveniyorum. haftanın 5 günü çalışmak istiyorum. 20 yaşındayım ve esenlerde oturuyorum. umarım geri dönüş yaparsınız. şimdiden teşekkürler Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul

********* adresine bilgilerinizi gönderin lütfen.

teşekkürler
aleynkya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleynkya

Yrd. Grafiker / İstanbul

Grafik stajyer

Alt 17-02-2015 #7
Firmanızın sitede yer alan ilanınızı inceledim. İlgi alanlarımın olması ve kariyerime bu alanlarda yön vermek istediğim için ilanınızda yer alan Grafiker stajyer öğrenci pozisyonuna başvurmak istiyorum. Bu pozisyonun hala lise eğitimimde almış olduğum bilgilere, yeteneklerime, becerilerime ve deneyimlerime uygun olduğunu düşünüyorum.
hulyacevre535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hulyacevre535

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2015 #8
stajyer buldunuz mu acaba