Sosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Sosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Sosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Program/Seviye: Photoshop Illustrator Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Butik sosyal ...

Sosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbul
Alionder86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alionder86

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop
Illustrator

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Butik sosyal medya ajansıma çalıştığımız markaların görsellerini tasarlayacak freelance tasarımcı arıyorum. Görseller konusunda daha ziyade stok fotolar üzerinden çalışıyoruz, gerekli yönlendirmeleri ve briefleri ben veriyorum. Bilgisi olan ve zaman yönetimi iyi olan kişiler içi yoğun tempolu olmayan, aylık ödeme yapacağım güvenilir ve yaratıcı çalışanlar arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Sosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbulSosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbulSosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbulSosyal Medya Görsellerini Düzenleyecek Uzun Süreli Freelance Tasarımcı Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

SAVAS89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SAVAS89(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2015 #3
mail adresi yanlış olabilirmi