Sosyal medya için kapak çalışması

Deneme Çalışmalar - Sosyal medya için kapak çalışması Sponsorlu Bağlantılar Kalite Biraz Kötü Oldu. Ama PSD Elimde Sorun yok Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum. (resmin üzerine tıklayın büyük halini inceleyin rica) Güncel ++ Yorumları Bekliyorum...

jammer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jammer

Webmaster / İstanbul

Alt 08-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kalite Biraz Kötü Oldu. Ama PSD Elimde Sorun yok Sosyal medya için kapak çalışması

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum. (resmin üzerine tıklayın büyük halini inceleyin rica)

Güncel ++ Yorumları Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kalite Biraz Kötü Oldu. Ama PSD Elimde Sorun yok Sosyal medya için kapak çalışması

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum. (resmin üzerine tıklayın büyük halini inceleyin rica)

Güncel ++ Yorumları Bekliyorum
kardeşim koyduğun resmin çözünürlüğü çok kötü. Önce bi çözünürlüklerini ayarla. Sonrasında çok sırıtıo background üzerinde layer panelinden modlarını değiştirebilirsin. Overlay falan yapabilirsin. Gereksiz gölgelendirmedende kaçın kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap
MuSTFx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuSTFx

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-02-2013 #3
Gölgelendirmeyi çok yüksek tutmuşsun.
Bu mesajdan alıntı yap