Sosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Sosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Sosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı Şehir: İstanbul Program/Seviye: Photoshop'ta ileri seviye tasarım yapabilirim. Sosyal medyalara hakimim Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ...

MakinisTpb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MakinisTpb

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı

Program/Seviye: Photoshop'ta ileri seviye tasarım yapabilirim.
Sosyal medyalara hakimim

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Öğrenciyim Harçlık çıksın diye freelance bir iş arıyorum kartvizit ve afiş tasarımı tasarımı veya sosyal medya operatörlüğü

E-posta:

Telefon: 0534 478 85 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı - İstanbulSosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı - İstanbulSosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı - İstanbulSosyal Medya Operatörü - Kişisel Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap