Sosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Sosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü - İstanbul ...

dynalink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dynalink

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-05-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü

Program/Seviye: Ai, Ps

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Beylikdüzün bulunan ajansımız için.
Ai, Ps programlarını kullanmayı bilen, Indesign hakkında bilgi sahibi, After Effect ve Premiere Pro hakkında bilgi sahibi ve öğrenmeye hevesli arkadaşların portfolyoları ile bana ulaşmasını rica ediyorum. Portfolyalarını incelediğimiz incelediğimiz arkadaşları çay içmeye davet edeceğiz.

Güzel günler dileriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-05-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Sosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü - İstanbulSosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü - İstanbulSosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü - İstanbulSosyal Medya Tasarımcısı / Grafik Tasarımcısı / Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dynalink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dynalink

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-06-2018 #3
İlan sonuçlanmıştır.