Sosyal Yardımlaşma Derneği Afiş - Yardım

Afiş Tasarımı - Sosyal Yardımlaşma Derneği Afiş - Yardım ...

handsome_15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsome_15

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya16

Alt 07-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşlarla aramızda köy okullarına yardım etmek için bir dernek kurduk. Web işlerinden çok uzak kaldığım için afişe vakit ayıramıyorum. Yakın zamanda Konyayı, denizliyi, ıspartayı, antalyayı ve orduyu gezip, köy okullarındaki öğrencilere yardım götüreceğiz. .PSD ve Ai. sosyal yardım örnek afişleri varsa benim için harika olur. Yoksa bu gece sabahlayıp başka afişleri editlemeye çalışacağım.

Not: Sadece Allah rızası için yaptığımız bir yardımlaşmadır. Herhangi bir maddi gelir sağlamamaktayız. Bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Sizin de bir tuzunuz bulunsun (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adjustments isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adjustments

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşlarla aramızda köy okullarına yardım etmek için bir dernek kurduk. Web işlerinden çok uzak kaldığım için afişe vakit ayıramıyorum. Yakın zamanda Konyayı, denizliyi, ıspartayı, antalyayı ve orduyu gezip, köy okullarındaki öğrencilere yardım götüreceğiz. .PSD ve Ai. sosyal yardım örnek afişleri varsa benim için harika olur. Yoksa bu gece sabahlayıp başka afişleri editlemeye çalışacağım.

Not: Sadece Allah rızası için yaptığımız bir yardımlaşmadır. Herhangi bir maddi gelir sağlamamaktayız. Bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Sizin de bir tuzunuz bulunsun (:
Sosyal sorumluluk projeleri üzerine elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Web sitesi, mail ve iletişim bilgilerinizi pm yolu ile atabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap