Sosyal yardımlaşma derneği için logo isteği

devranmedya

Webmaster / Şanlı urfa

Dosya15

Sosyal yardımlaşma derneği için logo isteği

Alt 11-01-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Şanlıurfada açılacak olan tamamen yardım amaçlı bir derneğimiz için kurumlarda geçecek resim evraklar geçecek logo istiyoruz.Konu yardımcı olursanız severim yardımlaşma derneğimiz yoksul ve ihtiyacı olan kişilere yönelikdir. (nacizane fikrimiz Hz.İbrahim urfada ateş atıldı. Şanlıurfa kalesin mancılık sülüvetini yapıp her iki tarafa sol ve sağ el eklene bilirmi ve tam oradaya ise bir güvercin resim olması güzel olurmu ) tamamen fikir yürütme amaçlı bağımsız her logo değerlendirmek isteriz şimdiden bir çorbada tuzunuz alacağı için herkes teşekkürler.

Misafir Der. İsimi olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Bookmarks

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Sosyal Yardımlaşma Derneği Afiş - Yardım handsome_15 Afiş Tasarımı 1 10-03-2016 21:43:44
Istanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Logo isteği ferox Logo İstek 0 08-10-2012 11:48:14
yardım afişi Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği darkdevill Afiş Tasarımı 8 12-11-2011 10:04:32
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı LOGO isteği ozgurcan Logo Tasarımları 0 12-10-2011 11:53:23
Yardımlaşma derneği logo tasarımım. gommes45 Logo Tasarımları 22 17-11-2008 14:37:50

Copyright © 2007-2013 Sosyal yardımlaşma derneği için logo isteği konusu devranmedya tarafından açılmıştır. Konu içindeki tüm mesajlar Grafikerler.net üyeleri tarafından yazılmıştır. Bu konudaki tüm mesajlar Sosyal yardımlaşma derneği için logo isteği ile alakalı mesajlardır. Yazılanların hepsi gerçek olmayabilir ve sadece grafikerler.net üyelerini ilgilendirir. Grafikerler.net üyelerinin birinci dereceden el emeği göz nuru olup sitemize ait yazılardır. İzinsiz kullanılması yasaktır. This page you can find information about Sosyal yardımlaşma derneği için logo isteği. Copyright of the articles are belong to their authors.

Kapat
Şifremi Unuttum?