Sound Effect çalışması

Deneme Çalışmalar - Sound Effect çalışması Sponsorlu Bağlantılar İstedigim gibi olmadı çünkü ben toz,ışık gibi effektleri kaldırdım global ayarlarını minumuma indirdim boyutunu düşürdüm 3369 fr tuttu ama bu haliyle bile 48 saatligine pcyi elegeçirdi,azmettim renderini aldım.video ...

Sound Effect çalışması
ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Sound Effect çalışması

Alt 23-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstedigim gibi olmadı çünkü ben toz,ışık gibi effektleri kaldırdım global ayarlarını minumuma indirdim boyutunu düşürdüm 3369 fr tuttu ama bu haliyle bile 48 saatligine pcyi elegeçirdi,azmettim renderini aldım.video izlerken bir ışık hareketlenmesi var inceledim nedenini bulamadım.iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=fjLeKzuW6us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim paylaşımlarıma hiçmi bir allahın kulu girip bakmadı ilginç
Bu mesajdan alıntı yap
emrekayack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrekayack(22)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-04-2013 #3
Cok şey görmeniz lazım bence, bu meslektemisiniz bilmiyorum ama bu işin yapıldağı firmalara gidip staj görmalisiniz bir nevi.İşi yerinde görmek her zaman iyidir.
Bu mesajdan alıntı yap

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-04-2013 #4
Cok şey görmeniz lazım bence, bu meslektemisiniz bilmiyorum ama bu işin yapıldağı firmalara gidip staj görmalisiniz bir nevi.İşi yerinde görmek her zaman iyidir.
öncelikle yormunuz için teşekkürederim.Ben çok farklı bir sektördeyim.Cinema 4D'yi de hobi olarak boş vakitlerimi degerlendirmek adına yapıyorum.keşke benim yükümü çekecek öyle cengaver bir firma olsa.
Bu mesajdan alıntı yap