Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması Sponsorlu Bağlantılar sadece kapak sinmedi içime.. arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var.....

Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması
derya_d13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sadece kapak sinmedi içime.. arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

insidethefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insidethefire

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
guzel olmus cnm emegine sağlik, yalniz zemin gorselleri çok on planda, onlari biraz daha transparan mi yapsan acaba nasil olur , : )
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #3
tesekkür ederim.. zemindeki keskin parlaklıklar benim de gözümü yoruyor aslında.. ama müşterimiz ses-ışık-görüntü sistemleri firması oldugu için o lazer efektlerini belirgin olsun istedi.. daha fazla müdehale edemedim.. Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 24-07-2009 #4
kapaktaki polka noktalarını kaldır arka sayfayı ön sayfadaki düz rengi kullan adres dizilimi değiştikten sonra içine sinecektir, eminim Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 24-07-2009 #5
hep ynı bacrund kullanmışsınız diye bilirim farklılıark olsaydı süper odlu du yinede güzel emeğine sağlık başarılarını devamını diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #6
kapaktaki polka noktalarını kaldır arka sayfayı ön sayfadaki düz rengi kullan adres dizilimi değiştikten sonra içine sinecektir, eminim Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması
tavsiye için tesekkürler..
anlatımından yola cıkarak bu sekılde düzenleyip tekrar gönderdim çalışmayı ama maalesef olmadı Sound Technical Product Ses ışık ve görüntü sistemleri firması için katalog çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 24-07-2009 #7
bence kapak güzel olmuş iç ksımda resimlerde sorun var gibi, beni rahatsız eden resimler oldu
sanırım fazla keskin fazla sert olmuş biraz yedirebilseydin kenarlardan sayfaya göz yormazdı yinede eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 24-07-2009 #8
güzel çalışma eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #9
bence kapak güzel olmuş iç ksımda resimlerde sorun var gibi, beni rahatsız eden resimler oldu
sanırım fazla keskin fazla sert olmuş biraz yedirebilseydin kenarlardan sayfaya göz yormazdı yinede eline sağlık
begenmene sevındım..
keskinlik beni de cok rahatsız ediyor ama müşteriye izah edemiyorum.. hem zemin keskın hem de zemin uzerinde fotoğraflar var.. fotolardan daha cok arkaplan dikkati cekiyor..

son olarak da kapağı bu şekilde istediler..

aklımdayken ilk yaptığım sayfa tasarımını da ekleyeyim..

Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #10
kapak güzel gerçekten. Ama bu iç sayfalardaki zeminler de nedir böyle .Biraz daha transparan olabilkir karmakarışık görünüyor.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları