Şövalye

İllüstrasyon Çalışmaları - Şövalye Sponsorlu Bağlantılar Çalışmayı daha önce freehand programında çizmiştim. Hatta başka bir konu altında çiziminide paylaşmıştım. O çalışmayı photoshop CS2 de renklendirmeyi denedim. Mouse ile renklendirmek oldukça sıkıntılı iş bunu anladım. ...

Şövalye
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Dosya16

Şövalye

Alt 21-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmayı daha önce freehand programında çizmiştim. Hatta başka bir konu altında çiziminide paylaşmıştım. O çalışmayı photoshop CS2 de renklendirmeyi denedim. Mouse ile renklendirmek oldukça sıkıntılı iş bunu anladım. Bidaha kalkışırmıyım bilemiyorum. Zemin atmadım çünkü adamı renklendirene kadar akla karayı seçtim. Benim en büyük sorunum zaten sabır. Onun için hep dövme tarzı çalışmalar yapıyorum. Çünkü kısa sürüyorŞövalye)

Çizgisel Hali:
Şövalye

Renklendirilmiş Hali:
Şövalye
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 21-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sabır sorunu bende de var Şövalye Renklendirme çizmesinden daha çok azim istiyor bilirim Şövalye

Çizim kadar, renklendirmede bir hayli başarılı...tebrik ederim Şövalye
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 21-05-2009 #3
ellerine sağlık çizimine birşey demiyorum o zaten süper,boyama da çok güzel tek esksik dokular,paslı gibi ,eskitilmiş gibi doku verirsen tam,bir de ışıkla kenarından ışığın geldiği yönde keskin hatlar çekersen çok daha gerçekçi duracaktır.eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 21-05-2009 #4
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Işık ve gölgede sıkıntılar var farkındayım. Ayrıca doku oluşturma baya bi zaman istiyor. Renklendirme işine ilkkez bu kadar ciddi yoğunlaştım. İlk aşamada doku verme ustalığına girişemedimŞövalye Belki bir gazdaha gelirse üstünde ışıklandırma ve doku oluşturmaya yönelik yine çalışırım. ama şuanda inanın çalışmanın psd dosyasını hiç açmak gelmiyor içimdenŞövalye)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2009 #5
Eline sağlık..Benim tek tavsiyem arka fonu asla es geçme çalışmalarında..Kolay gelsin başarılı bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 21-05-2009 #6
çalışma her haliyle çok başarılı sadece çizim halinide beğenmiştim ve renklendirilmiş halide çok başarılı...kılıcın pelerinle buluştuğu alt kısımda değişiklikler olmuş ama gri alanların çakışmaması için olduğunu düşünüyorum...ellerin dert görmesin...sen maustan elini çekme derim arkadaşım...siyah beyazların yeri ayrı ama renkliyede doyum olmamış...başarılı çalışmalarının devamı dileğiyle..Şövalye
Bu mesajdan alıntı yap
foxmuld3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

foxmuld3r

Hiç Biri / Çorum

Alt 21-05-2009 #7
Böyle yetenekli insanlar varken neden tam kullanım alanı olan "oyunlar" Türkiye'de gelişmiş değil acaba. Bu çizimler, renklendirmeler, en önemlisi bu hayal gücü sadece hobi olarak kalmamalı.

Konumuz çizim ama aynı kategoride bir de amacı olmalı. Yazılımcılar kendi içinde, böyle grafikerler kendi içinde kalıyor.

Şu çizimlerdeki hayal gücünün yarısına sahip olamayan yurtdışı kaynaklar tüm dünyada rabet gören oyunları yapıyor.

Çizim ve renklendirmeler çok iyi tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2009 #8
Her zaman beğenim renkli illüstrasyondan yana. Bence renklendirilmiş hali çok güzel olmuş. Tabiki eksiklikler var ama elin alıştıkça daha çabuk çözüceğine inanıyorum. Devamını bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2009 #9
Böyle yetenekli insanlar varken neden tam kullanım alanı olan "oyunlar" Türkiye'de gelişmiş değil acaba. Bu çizimler, renklendirmeler, en önemlisi bu hayal gücü sadece hobi olarak kalmamalı.
Crysis ve Far Cry ı unutmayın..İstanbulda sokaklarda konusu geçen korku gerilim tadında Kabus 22 oyunu..ve hatta geçen yaza damgasını vuran “Hükümran Senfoni” 3 ayda 200.ooo kullanıcıya ulaşmıştı..
Ticari kaynak olduktan sonra şans çok..
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-05-2009 #10
çizgisel halinde yine desen ve hayal dünyanızı konuşturmuşsunuz.Renklendirmede sabırsız birine göre çok güzel helede mouse ile elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları