Söyleşi Afiş [Denove PR]

Afiş Tasarımı - Söyleşi Afiş [Denove PR] Sponsorlu Bağlantılar Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen söyleşi için hazırladığım afiş. Aslında bu afişi iptal ettik, bir diğer afişi seçtik ama bu benim içime sinmiş olduğundan yorumlarınızı merak ediyorum. ...

Söyleşi Afiş [Denove PR]
Zafenadpena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zafenadpena

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya23

Söyleşi Afiş [Denove PR]

Alt 14-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen söyleşi için hazırladığım afiş. Aslında bu afişi iptal ettik, bir diğer afişi seçtik ama bu benim içime sinmiş olduğundan yorumlarınızı merak ediyorum. Gelecekte beğendiğim afişler iptal olmasın diye Söyleşi Afiş [Denove PR]

**Sağ alttaki kısımda telefon numarası olduğu için buraya eklemeden 'Lens Blur' efekti uyguladım.

Söyleşi Afiş [Denove PR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alleyezonme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alleyezonme(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilustrasyon ve arkaplanı beğendim ama yazılar hem karakter hem büyüklük hem yerleri açısından kötü görünüyor.
Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 15-05-2012 #3
Zeminde kullandığınız fon güzel olmuş.
Onun dışında yazılar biraz karışık geldi gözüme.Söyleşi Afiş [Denove PR]

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
burak5529 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak5529

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 29-12-2012 #4
arkadaşlar güzel bir gezi afişi şablonuna ihtiyacım var lütfen birisi yardımcı olsun =( fb.com/onal.burakk buradan bana ulaşırsanız sevinirim ...
Bu mesajdan alıntı yap