söz sizde

3D Studio Max - söz sizde Sponsorlu Bağlantılar ilk mekan modellemem yorumlarınızı beklıyorum arty:...

söz sizde
ismilby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismilby

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

söz sizde

Alt 26-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk mekan modellemem yorumlarınızı beklıyorum
söz sizde
söz sizdearty:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kezman olmasa daha iyi olurdu söz sizde

kaloriferin üzerindeki güneş ışığıyla odaya giren güneş ışığı arasında bir orantısızlık var sanki bir de kaloriferin kenarında tv nin gölgesi var sanki ama o açıdan tv nasıl yansıyor ki kalorifere ters değil mi ayrıca öndeki sandalyenin altındaki demir ayağının gölgesi güneşe göre orantılı değil yine de eline emeğine sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 26-02-2010 #3
kaloriferin üzerindeki güneş ışığıyla odaya giren güneş ışığı arasında bir orantısızlık var sanki
bir de kaloriferin kenarında tv nin gölgesi var sanki ama o açıdan tv nasıl yansıyor ki kalorifere ters değil mi ayrıca öndeki sandalyenin altındaki demir ayağının gölgesi güneşe göre orantılı değil
yine de eline emeğine sağlık
camdan gelen güneş ışığı yere yansıyan acıda geliyor, acıkcası ben sandalyenınde golge problemini goremedım birde kalorifere yansıyanda kameranın bulundugu yerde bulunan nesne yansıyor

yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 01-03-2010 #4
yok mu eğitici yorumlarınız öneriniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2010 #5
İlk olmasına rağmen gayet başarılı, kullanılan modeller küçük ve basit olsa da genel olarak hoş duruyor.
Elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
baterist83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baterist83

Grafiker / Ankara

Alt 02-03-2010 #6
genel olarak güzel olmuş... heleki ilk çalışma olarak düşünülürse... bazı ufak tefek hatalar var. ben bazılarını söyleyim. mesela tavanla duvar arasında ufakta olsa bi boşluk var... birde güneşli bir hava da içeri biraz daha aydınlık olmalıydı sanki.. birde renderde bi solgunluk var. yani gerçekcilik az olmuş... vray kullanmadıysan kesinlikle kullan... daha başarılı sonuçlar alırsın... yinede başlangıç için çok başarılı... kısa zamanda iyi işler görüceğimize eminim...
Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 03-03-2010 #7
genel olarak güzel olmuş... heleki ilk çalışma olarak düşünülürse... bazı ufak tefek hatalar var. ben bazılarını söyleyim. mesela tavanla duvar arasında ufakta olsa bi boşluk var... birde güneşli bir hava da içeri biraz daha aydınlık olmalıydı sanki.. birde renderde bi solgunluk var. yani gerçekcilik az olmuş... vray kullanmadıysan kesinlikle kullan... daha başarılı sonuçlar alırsın... yinede başlangıç için çok başarılı... kısa zamanda iyi işler görüceğimize eminim...

Yorumların için saol evet metalray kullandım v-ray le arasında kı farkı bilmiyorum artıları eksılerı bu konuda bilen arkaslar varsa bilgilendirirse sevinirim v-ray kullansam daha mı gercekçi render alırım ?
Bu mesajdan alıntı yap
hatice5231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hatice5231

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 05-03-2010 #8
arkadasım ehh işteesöz sizde)))
Bu mesajdan alıntı yap

ismilby

Alt 05-03-2010 #9
arkadasım ehh işteesöz sizde)))
eh işte yerine eğitici yorumlar yapmanız daha yararlı olur....Saygılar!
Bu mesajdan alıntı yap
PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 05-03-2010 #10
Bence çok başarılı bir çalışma olmuş ama gölgeler daha başarılı olabilirdi. Örneğin televizyon masası ve diğer nesnelerin yere düşen gölgeleri çok fazla belirgin değil nesneler havada duruyor gibi bir izlenim var. Genel olarak başarılı söz sizde saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları