spectra kafa kullanan

Dijital makineler - spectra kafa kullanan ...

spectra kafa kullanan
pele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pele

Grafiker / Van

spectra kafa kullanan

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

spectra kafa kullanan
arkadaşlar:
gerçketen tam anlamıyla memnunmusunuz.
tıkanma çizgi bırakma pas izi kalıyormu acaba?

lütfen seiko kafalarla kıyaslama yapmadan yazarmısınız.
çünkü seiko kafayı gördüm geniş geniş kafalar boya kesme gibi sorunları var.

yani spectra nova 256 ömürlük diyorlar vede temizlene biliyormuş. doğrumu

spectranın iyiliklerini vede kötülüklerini yazarsanız çok seviniriz.
herkese saygılar.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

msteknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba kafa modelleri diye bir konu açmıştım orada detaylı bil mevcut okur iseniz kafanızdaki sorular gider
Bu mesajdan alıntı yap
ecerklm_ısparta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecerklm_ısparta

Hiç Biri / Isparta

Alt 24-11-2008 #3
Spectra Nova 256 80 picolitre kullanıyorum sorunsuz çalışıyor Allah'a çok şükür
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 24-11-2008 #4
usta selamlar

makineleri kafalara gore degil butune gore degerlendirmek gerektigi gorusumu burada tekrarlamak istiyorum.

xaar kafalar ise yeni baslayanlarin kullanmasi gereken kafalardir.
spectra kafalar ciddi dis mekan is hacmine sahip firmalar icindir.
konica kafalar, butik isler yapan yuksek baski kalitesi isteyen musterilere calisan reklamcilar icindir.
epson kafalar "bence" solvent baski icin yeterli degil ama eco solvent icin son derece basarili.
seiko kafalardan bi cacik olmazspectra kafa kullanan

biz spectra kafali bir vutek makine kullaniyoruz canavar gibi masallah gik demedi bugune kadar bu baglamda spectra kafalar mukemmel diyebiliriz. Diger taraftan enistemin onceki makinasi spectra nova kafali bir makineydi adamin omrunden omur goturdu (makina markasi vermiyorum yanlis anlasilmamasi acisindan) yani enisteme soararsan da spectra dan uzak dur derspectra kafa kullanan

Senin anlayacagin yukarda saydigim kafa ozelliklerini bir oku, sana uygun olanina karar ver
Sonra da o kafalara sahip guze bir makine bul kendine. Arac kaplama vs gibi yakindan incelenecek isler yapacaksan spectra larin damla genisligi yeterli olmaz derim tabi ama kullanilan program ve kalibrasyon da cok onemli.
Bu mesajdan alıntı yap
babayorgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babayorgun

Baskıcı / Niğde

Alt 29-11-2008 #5
slm arkadaşlar bende konica kafa makına almayı düşünüyorum sordugum arkadaşlar seiko aldiyorlarr bitürlü karar veremedim
Bu mesajdan alıntı yap
kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 29-11-2008 #6
bir cok kafaya gore spectra kafa en ıyı kafadır ewt temızlene bılıyor ama temızlemeye gore degısır temızlemınınde bır omru war sonucta kafanın altındakı takoz ınce bır demır parcası we o zamanla tamızlene tamızlene yapıstıgı yerden kalkıyor

bılınclı yaklasmak lazım makınayı bılınclı kulanmak lazım
kafanın altını selpakla sılınce bıle tıkana bılıyor bılınclı olmak lazım

ıyı calısmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 30-11-2008 #7
Spectra Nova 256 Kafalar yukarıda arkadaşın söylediği gibi güzel bir gövde ve iyi bir elektronik alt yapısıyla, son olarakta servis desteği ile 4x4 bir makine olur..

Spectra genelde iyidir...
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 11-12-2008 #8
Özellikle spectranın yeni nesil kafa teknolojisi Skywalker 'ı kalite ve stabilite yönünden tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 12-12-2008 #9
mrb arkadaşlar skywalker modeli iyi bir kafa değil henüz yeni ve sorunlu özellikle zeminli işlerde bu güne kadar yaşadığımız tecrübeler ve birikim 256/80 olan kafaların sorunsuz çalıştığı kesinlikle bunu tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 12-12-2008 #10
mrb arkadaşlar skywalker modeli iyi bir kafa değil henüz yeni ve sorunlu özellikle zeminli işlerde bu güne kadar yaşadığımız tecrübeler ve birikim 256/80 olan kafaların sorunsuz çalıştığı kesinlikle bunu tavsiye ederim.
Siz Skywalker kafa ile makina yapmayı ve çalıştırmayı becerememiş olabilirsiniz fakat ben size en az 10 tane problemsiz şekilde çalışan infinity ve flora markalı spectra skywalker makina gösterebilirim ve hiç birisindede ne bir sorun nede zeminli işlerde problemler var. Hatta zeminli işlerde nova 256/80 lerden dahada kaliteli sebebide hem daha çok kafa sayısı olması (12 veya 16 adet) hemde vutekler gibi V biçiminde renkleri basması yani 2 tarafta sarılar yanlarında kırmızı orta mavi en ortada siyahın olması. Bu sayede yüksek hızlarda bile banding olmuyor özellikle zor renklerde (lacivert,çimen yeşili gibi) diger kafalarda ortaya çıkan renk dalgalanmaları (color shifting) yok.

Bir şeyi kötülerken veya överken sadece yaşadıgınız deneyimleri ,tecrübeleri degil malın piyasadaki yerini iyice tanıyıp yorumu ona göre yaparsanız bence daha çok inandırıcı olursunuz.Skywalker Spectranın geçmişten gelen nova 256 ve diger kafa tecrübesi ile yapılmış ve 2 sene beta testleri yapılmış bir kafa modeli dogal olarak kötü olması beklenemez . Ayrıca bu kafada artık nova 256lar gibi tamir edilebiliyor ve en önemlisi fiyatı yenisi 1.000 usd civarında.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kafa, kullanan, spectra