Spectra Nova 256 Kafa En uygun fiyat nerde

Dijital makineler - Spectra Nova 256 Kafa En uygun fiyat nerde ...

bilgin83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgin83

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 03-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Spectra nova 256 kafa en uygun fiyat nerde?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Amerikada.
Bu mesajdan alıntı yap
faster58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faster58

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-04-2010 #3
kafadaki sorun nedir tam olarak tıkalı nozılları temizleyebilir yada elektronik arızası varsa tamir edebilirim
mail atın görüşelim

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
roso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-04-2010 #4
Ben cok uygun fiyata verebilirim. Yerimiz yurt disinda. Adet soylerseniz ona gore fiyat cikartirim.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-04-2010 #5
kafadaki sorun nedir tam olarak tıkalı nozılları temizleyebilir yada elektronik arızası varsa tamir edebilirim
mail atın görüşelim
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
hakan 3467 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan 3467

Baskıcı / İstanbul

Alt 03-10-2011 #6
spectra nova 256 2 el kafa lazım kartları saglam olması kosuluyla yardımcı olabılecek arkadasların cvplarını beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-10-2011 #7
spectra nova 256 2 el kafa lazım kartları saglam olması kosuluyla yardımcı olabılecek arkadasların cvplarını beklıyorum
Alacağınız 2.el kafalarda sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek,her ne kadar piyasada kafa açtıklarını idda eden insanlar varsa da,açtık dedikleri kafalar bir süre sonra tıkanıyor,bence sıfır kafa alın,maliyeti belki biraz fazla olur ama ,sizi uzun süre götürür,zaten Spectra kafalar uzun süre dayanan ve iyi kafalardır .
Bu mesajdan alıntı yap
Reklamcy65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Reklamcy65

Baskıcı / Van

Alt 23-10-2011 #8
İNFİNİTİ Xaar 126 plus 50 pl 1 yıl garantilidir.160 CM 4 KAFA 2 ay önce bütün bakımları yapıldı kafaların % 97 açıktır makina yapıldığından beri 1 sefer kesme yaptı kaliteli boya kullanılırsa oda olmaz 320 alacağım için değişiyorum 1 yıl hem parça garantisi hemde servis garantisi vardır *************************
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-10-2011 #9
Alacağınız 2.el kafalarda sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek,her ne kadar piyasada kafa açtıklarını idda eden insanlar varsa da,açtık dedikleri kafalar bir süre sonra tıkanıyor,bence sıfır kafa alın,maliyeti belki biraz fazla olur ama ,sizi uzun süre götürür,zaten Spectra kafalar uzun süre dayanan ve iyi kafalardır

İNFİNİTİ Xaar 126 plus 50 pl 1 yıl garantilidir.160 CM 4 KAFA 2 ay önce bütün bakımları yapıldı kafaların % 97 açıktır makina yapıldığından beri 1 sefer kesme yaptı kaliteli boya kullanılırsa oda olmaz 320 alacağım için değişiyorum 1 yıl hem parça garantisi hemde servis garantisi vardır *************************
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
baris3452 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris3452(33)

Grafiker / İstanbul

arkadaş elimde 1 adet kütük 5 adete elektronik var

Alt 22-06-2012 #10
elektroniklerde çok az sıvama yapıyo ciddi alıcı varsa tamir ettirip satabilirim hemde yok pahasına veya ben yaptırırım diyosanız mg elektronikte beraber baktırırız kütükte sorun yok az kullanılmıştır kütüğü 350 istiyorum diğerleri dahada düşük eminolun hiç bir sorun yok insanları burada buyuk rakamlarla kandırıyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları