Spectra Polaris 35 pl - Konica 35 pl - Seiko 35 pl

Dijital makineler - Spectra Polaris 35 pl - Konica 35 pl - Seiko 35 pl ...

SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 13-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izlenimler..

Seiko 35 pl

Stabil bir ortamda stabil bir baskı kalitesi sunuyor. Kafa hızı yavaş, baskı kalitesi ortalama seviyede ortamı seviyorsa ve operatör tecrübeli ise oldukça başarılı.Baskıda kuruma problemleri var uygun bir mürekkeple belki giderilebilir.Dış mekan dayanımı orta seviyede..

K-Jet ultrajet

Lolly

Spectra Polaris 35 pl

Dış mekan kalıcılıkta mükemmel sonuçlar doğuruyor..Baskılar polaris 15 pl kafaya göre daha parlak fakat konica göre biraz mat.Kafa dayanıklığı ve sağlamlık maksimum seviyede. Uygun mürekkeple fazla bir operatör tecrübesi gerekmeden kullanılabiliyor.Oldukça hızlı baskı yapabilen problemsiz bir kafa fakat baskılarda özellikle renk geçişlerinde -degradelerde sıkıntılı-

Flora Polaris 35 pl

Starjet Rocket 3208 Polaris 35 PL

Konica 35 pl

Baskı kalitesi mükemmel. Hız orta .Oldukça canlı renkler ve renk geçişleri elde ediyorsunuz.Mürekkep seçiyor . Orta seviyede dış mekan çalışan hıza ihtiyacı olmayan firmalar için oldukça ideal bir makina

Allwin Konica 35 PL

Maxima Konica 35 PL

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim anladığım hepsinin bi eksisi var konika boya seçiyorsa onu geç spektra degradelerde sorun çıkartabiliyor seikoda buluttan nem kapıyor

şahsen benimki seiko 35 pk yavaşlık konusuna katılmıyorum ama bazen adamı canından bezdiriyor bazende milletin ağzı açık kalıyor iç mekan kalitesine yakın baskı alınca özellikle bu arada keşke kafa fiyatlarınıda yazsaymışsın seçimde belki bi etken olur bi kaç gün önce aldım seiko kafayı 1300 $ - 1600 $ arası
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 14-03-2012 #3
Konica 1.300 - 1.600 usd arası

Spectra Polaris 35 pl 2.500 - 3.300 usd arası.

Bu arada enterasan bir teknikle konica 14 pl kafalar açılabiliyor. Aynı sistemi şu an polaris tede deniyoruz. Fakat Seiko kafalar bir türlü açılmıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Bykapilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bykapilo

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 15-03-2012 #4
İyi günler,
bu enteresan teknikten bi bahsetsen hocam,
bende de 15 pl spectra var kırmızımda biraz sorun oluştu Spectra Polaris 35 pl - Konica 35 pl - Seiko 35 pl
Bu mesajdan alıntı yap