Spectra polarıs , önemli bilgi

Dijital makineler - Spectra polarıs , önemli bilgi ...

ARDA YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ARDA YILDIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar SPECTRA POLARIS kafayla alakalı ağzı olan herkezin atıp tuttuğu bir konuya açıklık getiriyorum.
SPECTRA KAFAYI ÜRETEN FİRMANIN İnternet sitesinde resmi olarak POLARIS kafa yerini almıştır.
Aşağıda lingi tıklayıp görebilirsiniz.
Spectra designs piezoelectric ink jet print head & related components - FUJIFILM Dimatix

Bu kafa ile alakalı başka problemi olan varsa bana mesaj atabilir.

İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seyyyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyyyah

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimsenin bu kafayla ilgili bii problemi yoktu.sadece beklentilerin bu kadar yüksek olması ve yüksek olan beklentileri karşılayamıcağından korkuyordu insanlar.gerçi hala muhallakta olduğu kesin.
sen bölee kendi kendinee konuşupdur.insanların seni kaile aldığını zannet.
spectra kafayı üretiyo kafayı sen üretmişcesine seviniyon.Spectra polarıs , önemli bilgi komik bi durum gerçekten.Spectra polarıs , önemli bilgi

kardeş sana tafsiyem DEREYİ GÖRMEDEN PAÇALARI SIVAMA.....
Bu mesajdan alıntı yap

ARDA YILDIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2010 #3
Kim olduğunuz bariz belli , Aslında dikkate alınacak kişilerde değilsiniz ama , son olarak bir cevap vereyim istedim.
Arkadaşlar SPECTRA POLARIS ile alakalı gerçekten olumsuz bir durumu ispat edebiliyorsanız konuşun , eğer yoksa Sükut edin Yani susun ok.
Eğer SPECTRA POLARIS'i yakından incelemek istiyorsanız burdan bana e-mail adresinizi yollayın , şuanda İSTANBUL da 4 firmada SPECTRA POLARIS aktif olarak çalışmaktadır , sizi o firmalara yönlendirelim ve gidip bizzat kendiniz inceleyin sorun .
AMA NEOLUR ARTIK KENDİNİZİ DAHA FAZLA KÜÇÜK DURUMA DÜŞÜRMEYİN , BİLİYORUZKİ MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR FAKAT SİZ AĞACI YAKMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ , AYIP EDİYORSUNUZ.
Bu mesajdan alıntı yap

seyyyyah

Alt 07-01-2010 #4
Spectra polarıs , önemli bilgid
yaa ardaa sen gerçektenn dee komikmişsin ya.
cevap vermeden önce bii yazılanları oku.BAKMA GÖR GÖRDÜĞÜNÜDE ANLA.
ona göre cevap ver.
ben spectra pq kafayı kötüledimmi.sadece ne olduğu belli değil dedim.bu zamana kadar 100 ün üzerinde spectra kurmuş senin yaşın kadar daa tecrübesi olan birisi olarak da bunları düşünmek vee söylemek dee en doğal hakkım.kur kardeşim sana kim kurma diyoo kim kötü diyo ama insanları böyle kulaktan duyduğn bilgilerle oyalama.saçma sapan hayallerin içinee sokma.işinle uğraş.
Bu mesajdan alıntı yap

ARDA YILDIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2010 #5
Sana mümkün olduğunca nazik bir şekilde cevap vermiştim bir önceki yazımda ama malesef halaaa aynı kalın kafalıkta gidiyorsun.
100 makine kurmuşsun ama esnaf olamamışsın.

Kimsenin makinesi yada işiyle alakalı yorum yapma , SADECE İŞİNE BAKKK.
Komik olma daha fazla , gün gelir sende SPECTRA POLARIS satarsın , ozamanda kendinle çatışırsın.
Bu mesajdan alıntı yap
generalteknik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

generalteknik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-01-2010 #6
Arda kardeş slmlar.
Spectra POLARİS kafanın boyasını hangi ülkeden ithal edıyorsunuz ? ve hangi marka adı altında kaç dolara satılıyor merak ettim....
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 09-01-2010 #7
Paşalar polaris matah bişi olsa sektöre yön veren esnaf adam özak nejat getirirdi infinitinin polaris 2 kafalı 4 kafalı ekonomik modeli ve ec plus ı var üzerine ceketini atar satardı. neyin kavgasını ediyorsunuz.:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

ARDA YILDIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #8
GENERAL'e cevap :Spectra Polarisin boyası yine FLORA nın üretiminde olan özel bir boyadır , ÇİN den ithaledilmektedir , 50$/LT.

SKYTH ye cevap : Arkadaşım Esnaflık nedir biliyormusun ? bence bilmiyorsun ama bilmemek değil öğrenmemek dir ayıp olan.
İsmini zikrettiğiniz firmaya ve oranın yetkilisine bir söz söylemek hiç kimsenin haddine değil .
Ama şunuda bilmek lazım , bu sektör hiç kimsenin tekelinde de değil , Birçok firma ve birçok emekçi arkadşımız bu sektörden ekmek yemekte ve çoluk çocuğunu geçindirmektedir.
İnanıyorumki 3 lira 5 lira peşinatla 20 - 30 ay vadeyle bu sektördeki bütün emekçi kardeşlerimiz makinelerini satarlar , bilmem anlata bildimmi ?
Bu mesajdan alıntı yap

seyyyyah

Alt 09-01-2010 #9
kimsenin makinasısınaa laf etmee diyosun banaa amaa senin önceki konularda konuşmuş olduğun saçmalıklardan 1 örnek sunuyorum.DSpectra polarıs , önemli bilgi

ARDA YILDIZ´isimli üyeden Alıntı
ARKADAŞLAR, BU BİLGİYİ HERKEZE ULAŞTIRIN

ARKADAŞLAR BEN KONICA MAKİNELERDEN ÇOK KORKUYORUM AÇIKÇASI , 30.000$ + KDV DEDİKLERİ MAKİNEYİ NERDEYSE PARASIZ VERME DURUMUNA BİLE GELİYORLAR , FİRMANIN ELİNDEKİ 2.EL MAKİNEYİ BAŞ DÖNDÜRÜCÜ BİR RAKKAMA ALIYORLAR VE YERİNE KONİCA VERİYORLAR , SİZCE BU SATICI FİRMALAR BİZE MERHAMETMİ EDİYORLAR ? HAYIR ARKADAŞLAR HAYIIIIIR LÜTFEN AÇIN GÖZLERİNİZİ !...

KONICA 14 PICOLIT LIK BOYA / LT FİYATI NE ?
80$/LT mi , 70$/LT mi , 60$/LT mi , 50$/LT mi BU BOYADA NET BİR RAKKAM YOKMU KARDEŞİM , MALESEF YOK .

GELİN KÜÇÜK BİR HESAP YAPALIM BERABER :
KONICA MAKİNE ALDINIZ DİYELİM , MAKİNEYİDE UCUZ ALDINIZ : 20.000$
BOYASINI ANLAŞTINIZ : 75$/LT
AYDA 40LT BOYA KULLANDINIZ , 40X75$=3.000$/ AYLIK X 24 AY=72.000$
72.000$X 1.50TL ( KUR ) = 108.000 TL 2 YILDA VERCEĞİNİZ BOYA PARASI.

ARKADAŞLAR 2 YIL EVLİ KALACAĞINIZ BU ALIŞ VERİŞDE HESABINIZI DOĞRU YAPIN .

BUKADAR ZENGİNMİSİNİZ ? KAÇ MAKİNE PARASI ÖDÜYORSUNUZ 2 YILDA ?

sen öncee haddinii bill. millet,n makinaları hakkında konuşma merak etmee ozamman kimse konuşmaz.

kii ykardaki örnekteği yazıya birsürü cevap vermiş millet sende tık yok.Spectra polarıs , önemli bilgi
neden mii hiç brşeyden anlamıyorsun sadece konuşuyorsun.nese konuş daha fazlaa cahillerlee uğraşmışmıcam.

yazık yazık ya :dSpectra polarıs , önemli bilgi
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 09-01-2010 #10
Bi tane de benden olsun:smile:

Kimsenin makinesi yada işiyle alakalı yorum yapma , SADECE İŞİNE BAKKK.
ARKADAŞLAR BUNLAR SATICI , KONICA VE OPTİMUMDAN UZAK DURUN...
bu altı üstü ayrı oynayan yorumlarınla firmanın marka değerini ne halle soktuğunu var sen düşün...?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları