Speed Invasion - Araba Dergisi Kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Speed Invasion - Araba Dergisi Kapağı ...

Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Speed Invasion Car Magazine Cover

Çalışma içerisindeki arabalar Adobe Illustrator'de hazırladığım vektörel çizimler. (Mercedes hariç. Mercedes Photoshop'ta modifiye ettiğim bir araba).
Diğer herşeyi ve kapak dizaynını da Photoshop'ta hazırladım. Derginin ismi, logosu, alttaki internet adresi ve içeriğindeki yazılar vs. tamamen hayal ürünüdür.

Umarım beğenirsiniz..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Speed Invasion - Araba Dergisi Kapağı eline sağlık dostum gayet başarılı
yoldaki montaj hataları dışında sorun yok gibi duruyor
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #3
Gerçekten ciddi bir çalışma ve emek harcamışsınız ellerinize sağlık..yalnız Speed Invasion yazısını daha büyük yaparsanız daha hoş olucak gibi..Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #4
Speed Invasion - Araba Dergisi Kapağı eline sağlık dostum gayet başarılı
yoldaki montaj hataları dışında sorun yok gibi duruyor
Gerçekten ciddi bir çalışma ve emek harcamışsınız ellerinize sağlık..yalnız Speed Invasion yazısını daha büyük yaparsanız daha hoş olucak gibi..Başarılar..
@kopukhasan
teşekkür ederim, aracın altında kalan beyaz kısmı da silmeyi unutmuşum, düzeltip tekrar koyarım, zaten arkaplan'daki yol görünümünün üstüne birde filtre uygulamayı düşünüyorum belki daha güzel bir hava katar..

@émmst
Teşekkür ederim, yazı karakterini büyütüp denedim ama soldaki Logo'yu örseliyor gibi göründü sonra tekrar kücülttüm ama dediğiniz gibi yapıp buraya tekrar koyarım ve tekrar değerlendirirsiniz tabiki ..
Bu mesajdan alıntı yap
budabua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budabua

Grafiker / İzmir

Alt 09-02-2009 #5
Öncelikle ellerine sağlık. Gözüme çarpan bir kaç noktayı belirteyim. ilk olarak logonun bulunduğu bölümde çok boşluk var, logotype ve amblem havada kalmış. Ayrıca amblem ve logotype biraz daha özen istiyor. zira tam bir bütünlük içinde değiller. Kullandığın font ve birbirlerine olan uzaklıkları bütünlüğün oluşmasını engelliyor.

İkinci olarak derginin konsepti bağlamında bu bölümün harekete ihtiyacı var, daha dinamik bir görünüm, içerikle daha çok bağdaşacaktır. Yine kapağın altında bulunan resim çerçevelerinin de bütünlüğe ihtiyacı var bunların altında kullanılacak bir background çerçevesi ve resimlerin kısa içeriği ve bulundukları sayfa numaraları verilmeli. Tabi bunlar kapağın mizanpajını da biraz etkileyecektir.

Belirtmeden geçemeyeceğim birşeyde kapağın en altında verilen web adresi pek oraya ait gibi durmuyor ayrıca o şekilde kullanılması ne kadar uygun bilemiyorum.

çalışmalarında sana başarılar diliyorum. umarım biraz yardımcı olabilmişimdir. ayrıca araç vektör çalışmaların çok güzel. ellerine sağlık.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
By_HeMŞinLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_HeMŞinLi(25)

Öğrenci (Grafik) / Rize

Alt 09-02-2009 #6
güzel olmuş eline sağlık...paylaşım için saol...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
araba, dergisi, invasion, kapagi, speed