Spermlerin yarışı (devam edicek)

Deneme Çalışmalar - Spermlerin yarışı (devam edicek) ...

ozgurcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 02-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1 Spermlerin yarışı  (devam edicek)

2 Spermlerin yarışı  (devam edicek)

3 Spermlerin yarışı  (devam edicek)

4 Spermlerin yarışı  (devam edicek)

Devam Edicek...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değişikmiş... Spermlerin yarışı  (devam edicek)
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 02-03-2010 #3
ne anlatmak istediğine anlam veremedim dogrusu:S hemde bir biyolog olarakSpermlerin yarışı  (devam edicek)
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 02-03-2010 #4
bıyolog olmaya gerek var mı bılmıyorumSpermlerin yarışı  (devam edicek)

bı laf vardır.. da demıyeyımSpermlerin yarışı  (devam edicek)
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2010 #5
Bu çalışmada ben hiç bir grafik, tasarım, espri göremedim...

Eğer karikatür sahnelemeye çalışıyorsan hazır görseller kullanarak yapmak çok doğru bir yöntem değil.. eğer bu çalışma size ilginç yada eğlenceli ve hoş gözüküyorsa bunun sebebi konusunun spermler olmasıdır bunun dışında iç bir ele alınır tarafı yok..
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 02-03-2010 #6
Bu çalışmada ben hiç bir grafik, tasarım, espri göremedim...

Eğer karikatür sahnelemeye çalışıyorsan hazır görseller kullanarak yapmak çok doğru bir yöntem değil.. eğer bu çalışma size ilginç yada eğlenceli ve hoş gözüküyorsa bunun sebebi konusunun spermler olmasıdır bunun dışında iç bir ele alınır tarafı yok..
(Hazır görselleri kullanarak yapmak çok doğru bir yöntem değil) Birincisi konu zaten deneme çalışmalarında yaptığım çalışmaya uygun tek yer burasını buldum. Örneğin siz hergün ekmek yiyorsunuz dimi bu ekmeği gidip fırına atıp sizmi pişiriyorsunuz yoksa karşıdaki bakkaldan alıp bir an önce yemeğe mi başlıyorsunuz? Şimdi ekmek yapmayı bildiğinizi varsayarsak, bunu kendiniz yapıp tüketebilirsiniz yda hayır benim yaptığım hiç lezzetli değil karşıda satılan daha bir güzel derseniz onu alırsınız yada benim yaptığım daha lezzetli ama benim bunla uğraşacak zamanım yok bir an önce buna sahip olmalıyım deyip tekrar satın alma yoluna başvurursunuz dimi? Buna benzer bir çok örnek sıralayabilirim...
Neyse ben zaten özgürüm buna kim karışır :tongueout:
Sanki karşı cepheden sesler yükseliyor buna ben karışırım diye... Evet inkar etmiyorum karışabilirsiniz, tabi bu birazda nerden baktığınıza bağlı yapılan çalışmayı +18 bulabilip kilityelebilirsiniz he olurda bir küfür unsuru görüp kilitleyebilirsiniz, şiddet unsuru sezip kilitleyebiliriniz yada diğer kuralları ihlal ettiğimi düşünebilirsiniz.
Bir sonraki cümlenize geçelim " eğer bu çalışma size ilginç yada eğlenceli ve hoş gözüküyorsa bunun sebebi konusunun spermler olmasıdır bunun dışında iç bir ele alınır tarafı yok.."
Yoo aksine bunu gidip bir alyuvarın oksijeni taşıması sırasında geçen komik olaylar şeklinde gösterebilirim yada bir akyuvarın vücudumuza giren bir mikrop ile yaptığı bir savaş olara gösterebilrim yada beyin in diğer organlara nasıl hükmettiini gösterebilirm. Yani kısacası spermleri seçmemin altında hiç bir sebep yok.
Yorumunuz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 02-03-2010 #7
bıyolog olmaya gerek var mı bılmıyorumSpermlerin yarışı  (devam edicek)

bı laf vardır.. da demıyeyımSpermlerin yarışı  (devam edicek)
de de içinde kalmasınSpermlerin yarışı  (devam edicek)
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 02-03-2010 #8
Lütfen konuların içinde konu ile alakasız muhabbetler yapmayın. Forum kurallarını her defasında hatırlatmak istemiyorum. Konuların içinde sohbet vb. konular yapılmaz bunlara biraz dikkat edelim.
Bu mesajdan alıntı yap
onurgulkoken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurgulkoken

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-03-2010 #9
oncelıkle herkeze merhabalar;
Acıkcası vahım bır sekılde yapılan yorumları okumus bulunmaktayım.
ardından boyle bır calısmada grafık tasarım unsuru yada esprı goremedım yada bunun ıcerdıgı anlam nedır dıye soran bır zıhnıyete sahıden ıbretle bakmaktayım. Ardından bu ısın sahıden artık cıgrından cıkmıs olması ve ıkı program bıldıkten sonra kendını grafıker dunyasının yetkılı agzı kabul eden ınsanları gormek malesef kaygı verıcı bır unsur olusturuyor benım ıcın. hazır ımaj kullanılması veya dırek bır calısmayı alıp baska bır calısmaya uyarlama bır kere grafık tasarımın ozunde var. en basıtı her calısma ıcın ayrı bır font tasarlayanınız varmı ıcınızde. ama ne dıyecegınızı duyar gıbıyım. o font ne alakası var sımdıSpermlerin yarışı  (devam edicek) tabı font olunca grafık adı ıcıne gırmıyor degılmı?Spermlerin yarışı  (devam edicek)ardından monalıza hakkında bır esprı yapıcaksam monalısart dıye yenı bır resımmı cızmem lagzım yada ne bılıyım aranızda her katalog tasarımında kullandıgı ımajları teker teker kendısı ceken arkadas varmı? ( varsa ellerınden operım onuSpermlerin yarışı  (devam edicek)) arkadaslar bence ahkam kesıcegınıze grafık tasarım ılkelerını ayrıca temel sanat egıtımını okuyun yada okuduysanız da tekrar okuyun cunku hcbırsey anlamamıssınız! arkadasım gayet 10 numara bır esprı ve yalın bır anlatım olmus gayet guzel olmus.. tek elestrım bıraz daha estetık katabılırdın calısmaya onun dısında fıkır olayı bıtırıyor bence...elıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-03-2010 #10
oncelıkle herkeze merhabalar;
Acıkcası vahım bır sekılde yapılan yorumları okumus bulunmaktayım.
ardından boyle bır calısmada grafık tasarım unsuru yada esprı goremedım yada bunun ıcerdıgı anlam nedır dıye soran bır zıhnıyete sahıden ıbretle bakmaktayım. Ardından bu ısın sahıden artık cıgrından cıkmıs olması ve ıkı program bıldıkten sonra kendını grafıker dunyasının yetkılı agzı kabul eden ınsanları gormek malesef kaygı verıcı bır unsur olusturuyor benım ıcın. hazır ımaj kullanılması veya dırek bır calısmayı alıp baska bır calısmaya uyarlama bır kere grafık tasarımın ozunde var. en basıtı her calısma ıcın ayrı bır font tasarlayanınız varmı ıcınızde. ama ne dıyecegınızı duyar gıbıyım. o font ne alakası var sımdıSpermlerin yarışı  (devam edicek) tabı font olunca grafık adı ıcıne gırmıyor degılmı?Spermlerin yarışı  (devam edicek)ardından monalıza hakkında bır esprı yapıcaksam monalısart dıye yenı bır resımmı cızmem lagzım yada ne bılıyım aranızda her katalog tasarımında kullandıgı ımajları teker teker kendısı ceken arkadas varmı? ( varsa ellerınden operım onuSpermlerin yarışı  (devam edicek)) arkadaslar bence ahkam kesıcegınıze grafık tasarım ılkelerını ayrıca temel sanat egıtımını okuyun yada okuduysanız da tekrar okuyun cunku hcbırsey anlamamıssınız! arkadasım gayet 10 numara bır esprı ve yalın bır anlatım olmus gayet guzel olmus.. tek elestrım bıraz daha estetık katabılırdın calısmaya onun dısında fıkır olayı bıtırıyor bence...elıne saglık
Aaabi, sen ne çok şey biliyorsun, cevhersin adeta..

Bana da öğretsene.. Spermlerin yarışı  (devam edicek)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları