Spinney LOGO

Logo Tasarımları - Spinney LOGO ...

Spinney LOGO
firlama35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firlama35

Grafiker / İzmir

Spinney LOGO

Alt 19-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Spinney LOGO
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fikir güzel, sade ve hoş fakat çok zayıf kalmış gibi. Az daha kalın bi font olabilirdi sanırım.
Ama logoya bakınca aklıma direk ışıklı tabelalar geldi, onların üstünde çok hoş görünebilir.
Renk konusunda seçim yapamayacağım, çoğu uygun bence Spinney LOGO
Emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 19-01-2010 #3
Fikir güzel, sade ve hoş fakat çok zayıf kalmış gibi. Az daha kalın bi font olabilirdi sanırım.
Ama logoya bakınca aklıma direk ışıklı tabelalar geldi, onların üstünde çok hoş görünebilir.
Renk konusunda seçim yapamayacağım, çoğu uygun bence Spinney LOGO
Emeğinize sağlık...
20 kişi bakmış 1 kişi yorumlamış...
Teşekkürler dostum vakit ayırdığın için...
Kolaylıklar, Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #4
aslında başarısız bir çalışma değil ama bir takım sorunları da yok değil. emeğine sağlık öncelikle fakat kişisel yorumlarımı soracak olursan, fontun zayıflığı algıyıda zayıflatmış gibi. bu fontu çok beğendiyseniz eğer fontu ve şekli bozmadan koyu zeminli bir alan içinde deneyin (elips dikdörtgen vs)ama markanın hitap ettiği kitleyi unutmadan. (:
Bu mesajdan alıntı yap

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 19-01-2010 #5
aslında başarısız bir çalışma değil ama bir takım sorunları da yok değil. emeğine sağlık öncelikle fakat kişisel yorumlarımı soracak olursan, fontun zayıflığı algıyıda zayıflatmış gibi. bu fontu çok beğendiyseniz eğer fontu ve şekli bozmadan koyu zeminli bir alan içinde deneyin (elips dikdörtgen vs)ama markanın hitap ettiği kitleyi unutmadan. (:
Çok sağolun... O şekilde denedim ama beni pek tatmin etmedi doğrusu, belkide beğenenlerde olabilirdi ama bu halini etiketlerin üzerinde denedim pekte fena durmadı..

Yakında onlarıda paylaşacağım..
Kolaylıklar , Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2010 #6
burda bize sorunlu gelmesinin nedeni belki de fonun beyazlı ve logonun açık renklerde olmasıdır. çalışmanız bittiğinde bizlerlede paylaşırsanız sevinirim merak ediyorum bende. (:
Bu mesajdan alıntı yap