Spry hakkında önemli!!!

Dreamweaver - Spry hakkında önemli!!! ...

Spry hakkında önemli!!!
manga_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

manga_

Eğitimci / Kahramanmaraş

Spry hakkında önemli!!!

Alt 26-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Dreamweaver'a gönül vermiş onlarca insanı birarada görebilmek çok güzel. Site yapımcılarına ve tüm üyelere teşekkür ediyorum.
Soruma gelince:
Dreamweaver ile bir web sitesi tasarlıyorum ancak bunu yaparken bazı yerlerde spry kullanmak istiyorum. Spry içinde recordset bağlantısı ile access veritabanından çektiğim verileri gösterebilir miyim? Eğer böyle bişey yapabilirsem çok güzel olacak. Bunu yapmayı denediğimde karşıma hep "XML" çıkıyor ve benim xml hakkında pek bir bilgim yok. Dahası, hazırladığım datalar access içinde yer alıyor. Bi dünya veri var içinde. XML'in ne olduğunu bilmesem de resimlerimi bu yolla gösteremeyeceğimi biliyorum. En azından okuduğum bazı kaynaklarda bu şekilde geçiyor.
Soru hakkında cevap yazacak olanlara veya buna niyetlenip de muvaffak olamayanlara şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

manga_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

manga_

Eğitimci / Kahramanmaraş

Alt 27-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2 gün boyunca beklememe rağmen hiç kimse sorunumla ilgilenmedi.
Bu yüzden bilip de söylemeyenlere teessüflerimi iletiyorum.
Herneyse...
Ben cevabımı buldum. Sorduğum soru ASP ile ilgiliydi. Zaten bundan sonra inşallah PHP üzerine çalışacağım.
Yine de böyle bir sitenin varlığı beni mutlu ediyor.
Bu mesajdan alıntı yap
badwebprocess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badwebprocess

Webmaster / Ankara

Alt 10-03-2010 #3
Arkaşım Bilinlerde yardım etmiyor basit konulara cevap geliyor nasıl yapıldığı hakkımda bilgim yok se yine veri tabını bağlaya biliyorsun ben haladaha acces tablo yapmakla uğraşıyom
Bu mesajdan alıntı yap