SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2

Web Tasarımı - SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2 Sponsorlu Bağlantılar 3-4 saat gibi bir zamanda yapılan bir çalışma, nasıl gözüküyor?...

abik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abik

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 16-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3-4 saat gibi bir zamanda yapılan bir çalışma, nasıl gözüküyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu daha iyi olmuş eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
r10aldinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

r10aldinho

Webmaster / Ankara

Alt 17-09-2009 #3
güzel olmus
Bu mesajdan alıntı yap
ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 19-09-2009 #4
Bunu hep söylerim bence bir tqasarımda ya oval köşerler kullanılmalı yada duz köşeler. Yada ikisi birden kullanıldığında birbirini tamamlamalı. Şöyle bi baktığımda renk uyumun çok güzel. Logoya verdiğin flue gölgeyi ya kaldır yada incelt böylece logo öne çıkar. Arkaplan seçimin de güzel dediklerimi de dikkate alırsan daha güzel bir sonuç elde edersin. İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Ogre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ogre

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-09-2009 #5
çok hoş ve güzel olmuş eline sağlık paylaşmayi düşünüyormusun SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-10-2009 #6
Senmisin beytullah SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2 munu kısmında kullanıdıpın oval köşelerin opacity degerlerini biraz daha arttırmanı öneririm genel olarak güzel bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

abik

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 03-10-2009 #7
@r10aldinho,
Teşekkür ederim begendigin için..

@ensargk,
Bu tasarımımda oval köşe kullanmayı düşündüm v nitekim öylede yaptım, daha iyi oldugu düşündüm çünkü, logodaki o parlaklık ışıgı kaldırım iyi olabilir kendini öne cıkarır dedigin gibi, yorumun v önerilerin için teşekkür ediyorum.

@Ogre,
Begenmene sevindim bu çalışmamı paylaşmayı düşünmüyorum ne yazık ki SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2

@el_chacho,
Benim sait(: menüde ki buttonların opacity değeri ile oynanmadı sadece halka olan layerların opacity değeri %50'dir, onlarda buttonların üzerinde oldugu için, sanki button'un altı gözüküyor gibi duruyor (: çalışmamı begendigin içinde teşekkür ederim ayrıça.
Bu mesajdan alıntı yap

Ogre

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-10-2009 #8
=) paylaşsaydin ;p blög kardeşligi yapardik SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2 hemde referans'in olurdu SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2
Bu mesajdan alıntı yap

abik

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 09-10-2009 #9
Bu çalışmayı nasıl html'ye cevirebiliriz, ve/veya nasıl wordpress'e göre kodliyabiliriz bu konuda yardım eden arkadaşlarımız olursa paylaşırız SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2
Bu mesajdan alıntı yap

Ogre

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-10-2009 #10
onu html'e ceviririz ya ondan kolay ne war SPWP | kişisel web sitesi (PSD) çalışmam - 2 ver bana font'lari ile birlikte psd dosyalari ceviriyim sana dökiyim html olarak önüne , bu benim için kolay.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları