Staj gorebileceğim web tasarım işi arıyorum

Staj Yeri Arayanlar - Staj gorebileceğim web tasarım işi arıyorum Sponsorlu Bağlantılar 2008 yılında yazılım uzmanlığı eğitimi aldım burada eğitimim bittikten sonra 2009 yılında işkurdan web tasarım eğitimi aldım kullandığım programlar Visual Studio = iyi Sqlserver = orta Dreamweaver = ...

bysahtian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bysahtian

Webmaster / İstanbul

Alt 04-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2008 yılında yazılım uzmanlığı eğitimi aldım burada eğitimim bittikten sonra 2009 yılında işkurdan web tasarım eğitimi aldım kullandığım programlar
Visual Studio = iyi
Sqlserver = orta
Dreamweaver = iyi
Photoshop = iyi
Macromedia Flash = az
Microsoft Office; Word, Excel, Power Point = Orta
İş deneyimim yok hem deneyim sahibi olmak için hemde kendimi gelişirmek için iş arıyorum İstanbul bağcılarda ikamet etmekteyim adresinden bana ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bysahtian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bysahtian

Webmaster / İstanbul

Alt 15-02-2010 #3
ilan güncel iletişim 0536 766 73 88
Bu mesajdan alıntı yap
zeynelata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynelata

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2010 #4
2008 yılında yazılım uzmanlığı eğitimi aldım burada eğitimim bittikten sonra 2009 yılında işkurdan web tasarım eğitimi aldım kullandığım programlar
Visual Studio = iyi
Sqlserver = orta
Dreamweaver = iyi
Photoshop = iyi
Macromedia Flash = az
Microsoft Office; Word, Excel, Power Point = Orta
İş deneyimim yok hem deneyim sahibi olmak için hemde kendimi gelişirmek için iş arıyorum İstanbul bağcılarda ikamet etmekteyim adresinden bana ulaşabilirsiniz
Youtube formatında yapmakta olduğumuz sitemizin (tasarımcımızın desteğiyle) girdilerini yapabilecek, az seviyede de olsa photoshop ve html bilen, azimli, hızlı kavrayan, yetiştirilmek üzere stajer aramaktayız.

Yerimiz Taksim/Şişane'dedir.

İlgilenenler için:

Zeynel ÖZTÜRK
05326547009
Bu mesajdan alıntı yap
zeynelata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynelata

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2010 #5
ilan günceldir

Youtube formatında yapmakta olduğumuz sitemizin (tasarımcımızın desteğiyle) girdilerini yapabilecek, az seviyede de olsa photoshop ve html bilen, azimli, hızlı kavrayan, yetiştirilmek üzere stajer aramaktayız.

Yerimiz Taksim/Şişane'dedir.

İlgilenenler ve iletişim için:

Zeynel ÖZTÜRK

www.ikiadam.net
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
stajyer