Staj görmek istiyorum / Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Staj görmek istiyorum / Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj görmek istiyorum / Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili ...

nelike çolpan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nelike çolpan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj görmek istiyorum / Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik ve Fotoğrafçılık Bölümü öğrencisiyim. Maltepe / İstanbul'da ikamet ediyorum. Hafta da 3 gün boşluğum var ve staj görmek istiyorum.

- Photoshop ıllustrator'i İyi derecede, Freehand ve Corel!i orta derecede kullanabiliyorum.

- Daha önce bir ajansve tabelacıda Stajyer Grafiker olarak çalıştım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Staj görmek istiyorum / Anadolu Yakası - İstanbulStaj görmek istiyorum / Anadolu Yakası - İstanbulStaj görmek istiyorum / Anadolu Yakası - İstanbulStaj görmek istiyorum / Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

akademiarman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akademiarman

Eğitimci / İstanbul

Alt 07-07-2012 #3
grup şirketimizde çalıştırmak üzere stajyer alacağız kadıköy modadaki yerimiz için acil olarak ********* numaralı telefonla iletişim kurunuz.
bulutreklamatba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutreklamatba

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2012 #4
ümraniyedeki işyerimize stajer alınacak iletşim. *********