Staj görmek istiyorum - Ankara

Staj Yeri Arayanlar - Staj görmek istiyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Staj görmek istiyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Okulunuz: Lise Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Öncelikle hayırlı akşamlar. Düz lise mezunu bir ...

noyanaktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noyanaktas

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 30-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj görmek istiyorum

Aranan Şehir: Ankara

Okulunuz: Lise

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Öncelikle hayırlı akşamlar. Düz lise mezunu bir arkadaşınızım. Bu sene ( 3. yıl ) yeniden üniversite deneyeceğim ( Grafik tasarım bölümü ). Bunun yanı sıra 3 Temmuzda İşkurun düzenlemiş olduğu Grafik tasarım kursundan mezun olacağım. Öğendiğim programlar;

Coreldraw - İyi derece
Photoshop- Orta
İllustrator - Orta
İndesing - Başlangıç

Takdir edersiniz ki elimden geleni yapsam bile işkur kursu olduğu için fazla birşey öğrenemedik Staj görmek istiyorum - Ankara Staj yapıp kendimi eğitip-geliştirebileceğim, bunları yaparkende sınava kadar ufakda olsa birşeyler kazanabileceğim bir yer arıyorum.
Çabuk kavrayan bir yapıya sahibimdir. Öğrendiklerimi unutmam ve üstüne koymaya çalışırım. Bilgisayar ve ingilizce bilgim yeterli düzeydedir. Klavyem ( elim ) hızlı ve pratiktir. Fazla uzun yazıp gereksiz cümlelerle doldurmayacağım. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler. Hayırlı akşamlar.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Staj görmek istiyorum - AnkaraStaj görmek istiyorum - AnkaraStaj görmek istiyorum - AnkaraStaj görmek istiyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap