Staj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Staj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: ...

sukruozge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sukruozge

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Adobe Photosop,Macromedia Fireworks,Adobe Dreamweaver Programlarına hakımım Tasarım konusunda olsun Calısma konusunda Olsun Bır sorunum olmadına ınanıyorum Staj Verebılceklerın Yorum atmasını rıca edıyorum.

E-posta:

Telefon: 0506 792 76 85
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Staj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası - İstanbulStaj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası - İstanbulStaj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası - İstanbulStaj İçin Yer Arıyorum / Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap