Staj problemim..

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Staj problemim.. ...

Staj problemim..
GrapCrack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapCrack

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Dosya23

Staj problemim..

Alt 17-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, bilgisayar destekli tasarım ve animasyon okuyorum. 1. sınıf bitimi ile staj yapmam gerekiyordu. Naylondan staj yapmaya karar verdim. Staj çalışma alanımı da bir fotoğrafçı olarak belirttim ama şuan staj defterimi nasıl dolduracağımı pek bilmiyorum. Daha doğrusu elimde malzeme yok. Örneğin shoplanmamış bir vesikalık fotoğraf yok ki onu shoplayıp staj defterime ekleyeyim. bu tür malzemeleri bulabileceğim bir site falan var mı ? Yardım ederseniz çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

mrcyln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrcyln

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 17-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle "naylon staj" her neyse artık.. Öyle yapmanın sizin için ne kadar olumsuz bir durum oluşturduğunu görmüşsünüzdür. Stajlarda tam anlamıyla eğitim verilmese bile öğrenmek isteyen için çok fazla artısı olduğunu düşünüyorum.

internetten alacağınız fotoğraflar sorun olabilir.Firma görüşün onlardan yardım isteyin derim.
Yaptıkları işlerden size verirlerse ve imzalarlarsa naylon staj işleminiz tamamlanmış olur.
Bu mesajdan alıntı yap
GrapCrack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapCrack

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 17-07-2014 #3
öncelikle "naylon staj" her neyse artık.. Öyle yapmanın sizin için ne kadar olumsuz bir durum oluşturduğunu görmüşsünüzdür. Stajlarda tam anlamıyla eğitim verilmese bile öğrenmek isteyen için çok fazla artısı olduğunu düşünüyorum.

internetten alacağınız fotoğraflar sorun olabilir.Firma görüşün onlardan yardım isteyin derim.
Yaptıkları işlerden size verirlerse ve imzalarlarsa naylon staj işleminiz tamamlanmış olur.
Stajı gerçek olarak yapmamın benim için oluşturacağı artıların farkındayım fakat bazı durumlardan dolayı bu şekilde yapmam gerekti. Firma ile görüşmek benim de aklıma geldi ama yine de önce internetten bulmak istedim. uygun fotoğraflar bulursam sorun olacağını düşünmüyorum. yorumunuz için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

naylon staj

Alt 24-07-2014 #4
Sadece merak ettiğim için soruyorum; Naylon staj ve internetten bulduğun "shoplanmış fotoğraflarla" bitirdiğin okul sonrası ünvanın ne olacak? Naylon tasarımcı mı?
Bu mesajdan alıntı yap