staj yapabilecegim iş arıyorum ist bayrampaşada oturuyorum

Staj Yeri Arayanlar - staj yapabilecegim iş arıyorum ist bayrampaşada oturuyorum Sponsorlu Bağlantılar ADOBE PHOTOSHOP ADOBE ILLUSTRATOR ADOBE İNDESİNG ADOBE FLAŞH kurslarını aldım...

m.korkut.78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m.korkut.78

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ADOBE PHOTOSHOP
ADOBE ILLUSTRATOR ADOBE İNDESİNG ADOBE FLAŞH kurslarını aldım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

m.korkut.78

Yrd. Grafiker / İstanbul

ACİL ÜCRETSİZ staj yapabilecegim yer arıyorum

Alt 18-02-2010 #3
Bilgisayar işletmenliği – (derece :8staj yapabilecegim iş arıyorum ist bayrampaşada oturuyorum bilgisayar grafikerlik orta derecede: word, excel, powerpoint adobe photoshop adobe ıllustrator adobe indesing adobe flaşh (ismek’ten kurs alıyoru ücret istemiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap

m.korkut.78

Yrd. Grafiker / İstanbul

reklam ajansında yada matbaada yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Alt 22-02-2010 #4
Bilgisayar işletmenliği – (derece :8staj yapabilecegim iş arıyorum ist bayrampaşada oturuyorum bilgisayar grafikerlik
orta derecede: word, excel, powerpoint adobe photoshop
adobe ıllustrator adobe indesing adobe flaşh (ismek’ten kurs alıyoru ücret istemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2010 #5
İstanbul Avrupa Yakası, Mahmutbey / İSTOÇ'da bulunan firmamıza yetiştirilmek ücret talep etmeyecek, eti senin kemiği benim düzeninde eğitimini alacak, bu mesleğe aşık, ama gerçekten Yalnızca AŞK için çalışabilecek arkadaş aramaktayım.

Ne Öğreneceksiniz?

Şirketimiz reklam ajansı veya Matbaa değildir, kendi bünyemizde bulunan reklam departmanı için stajyer adayı olan arkadaşımın öğrenecekleri şunlardan ibaretdir.

Meslekte 10. yılım itibari ile bildiğim gördüğüm öğrendiğim ve uyguladığım ne varsa, tüm bunlardan istifade edebilecektir, Stüdyomuzda ürün fotoğraf çekimi üzerine eğitim alacaktır, Ofset, serigrafi.dışmekan,ambalaj, baskılı ve baskısız reklam unsurları, Grafiker olmaktan ziyade reklam adına da bilinçlenecek, operatör ile tasarımcı arasındaki farkı, farkında lığıyla yakalayabilecek. Kısacası özel sektörde yoğun faal olan bir şirketin tüm işleri ile meşgul olacak ve bilinç kazanacaktır mail adresime iletişim bilgilerinizi ve kendinizi kısaca anlatan bir CV göndermenizi rica ederim...

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
hisreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hisreklam

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-03-2010 #6
bizim yerimizde bayrampaşada 212 616 97 87 den veya den bize ulaşabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap