Staj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez - Eskişehir

Staj Yeri Arayanlar - Staj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez - Eskişehir ...

Batikaann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Batikaann

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 05-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez

Aranan Şehir: Eskişehir

Okulunuz: Atatürk Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Matbaa bölümü baskı önceki dalı öğrencisiyim. Coreldraw'ı iyi derecede photoshop, ıllustrator programını ise öğrenmeye açık temel düzeyde biliyorum.

E-posta:

Telefon: 0541 284 52 98
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Staj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez - EskişehirStaj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez - EskişehirStaj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez - EskişehirStaj yapabileceğim bir reklam ajansı,medya veya dijital merkez - Eskişehir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap