Staj yeri arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Staj yeri arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj yeri arıyorum | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Mithatpaşa Anadolu Kız Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: ...

burcuakcgzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuakcgzz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj yeri arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Mithatpaşa Anadolu Kız Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bu ay içinde hemen başlayabileceğim, tercihen Anadolu Yakasında staj yeri aramaktayım. Üsküdar'da oturuyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim. Photoshop, Freehand, İllustrator'u orta düzeyde biliyorum. Öğrenmeye istekliyim. Beni yetiştirecek iyi bir düzeye gelmemi sağlayacak bi staj yeri istiyorumm. Öğretme isteği olanların dönüş yapmasını isterim. Teşekkürler

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Staj yeri arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulStaj yeri arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulStaj yeri arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulStaj yeri arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
burcuakcgzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuakcgzz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

:)

Alt 06-12-2013 #3
Ilanim Gunceldir
Bu mesajdan alıntı yap