Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Staj Yeri Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj Yeri Arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Üsküdar Mithatpaşa Anadolu Kız Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Şuan Üsküdar ...

araLidx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

araLidx

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj Yeri Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Üsküdar Mithatpaşa Anadolu Kız Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan Üsküdar Mithatpaşa Anadolu Kız Meslek Lisesi 3. sınıf grafik ve fotoğrafçılık öğrencisiyim. Öğretmenlerimiz bu seneden bir staj yeri bulmamızı ve kendilerine bildirmemizi istedi. 2011-2012 eğitim-öğretim yılı ilk dönemi bitmesiyle 4.sınıf için nisan ayına kadar staj yeri bulup bir şimdiden bir anlaşma yapmam gerekiyor.Bende bu sebeple 4.sınıfta yapacak olduğum staj için şimdiden bir iş yeri, bir eğitim ortamı aramaya başladım. Her konuda kendimi geliştirmeye hazırım. Şuan öğrenime başladığımız; Grafik tasarım - Staj Yeri Arıyorum Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Macromedia FreeHand MX, Macromedia Flash Player gibi programalarda elimden gelenin fazlasını yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Fakat şuan için bu programların kullanımında hiç bir bilgim bulunmamaktadır. Öğretim yılının ilk dönemi bittiğinde yeteri kadar ilerletmeye elverişli bir bilgim olacağı temennisini verebilirim.Bu konuda oldukça çalışma isteği ve öğrenmeye hevesli biriyim. Eğer şimdiden bu konuda bana yardımcı olabilecek iş yerleri varsa bilgilerini bırakabilirlerse memnun olurum.Staj yerimin İstanbul / Anadolu yakasında olması tercihimdir. Ücret çok önemli olmamakla beraber staj yapacağım süre zarfınca iyi bir eğitimde görmemi sağlayabilecek bir iş yeri arıyorum. İlgilenen iş yeri sahipleri olursa bu dönem içerisinde yapacağım her türlü çalışmaları kendilerine ulaştırabilirim. Şimdiden teşekkür ederim..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Staj Yeri Arıyorum - İstanbul - Staj Yeri Arıyorum - İstanbul ya da Staj Yeri Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Staj Yeri Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Staj Yeri Arıyorum - İstanbul | Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2011 #3
cv nizi ve çalışma şartlarınızı adresine yollayın lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
akademiarman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akademiarman

Eğitimci / İstanbul

Alt 07-07-2012 #4
grup şirketimizde çalıştırmak üzere stajyer alacağız kadıköy modadaki yerimiz için acil olarak 05548543626 numaralı telefonla iletişim kurunuz.
Bu mesajdan alıntı yap