Staj yeri arıyorum ! - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Staj yeri arıyorum ! - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj yeri arıyorum! Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Beyoğlu Olgunlaştırma Enstitüsü Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe ...

animemanga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

animemanga

Ressam / İstanbul

Alt 22-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj yeri arıyorum!

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Beyoğlu Olgunlaştırma Enstitüsü

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe Photoshop programlarını kullanabiliyorum. Aynı zamanda çizim yapıyorum.

Pazartesi ve salı günleri okula gitme zorunluluğum var. Görsel olarak kendimi geliştirebileceğim, üretebileceğim tabi aynı zamanda maddi olarak emeğimin karşılığını alabileceğim bir iş arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0535 219 07 64
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Staj yeri arıyorum ! - İstanbul - Staj yeri arıyorum ! - İstanbul ya da Staj yeri arıyorum ! - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Staj yeri arıyorum ! - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
glnck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glnck

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2012 #3
cv için yerımız perpada
Bu mesajdan alıntı yap