Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Staj Yeri Arıyorum - İstanbul ...

caninal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caninal

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj Yeri Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İTO Tekniki Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: İstenen iş yerlerine cvmi yollayabilirim

İşle ilgili açıklama: 5 ana programi iyi derecede biliyorum farklı çalışmalar ve projelerde yer alabilirim, araştırma, sonuca ulaşma takipçilik gibi özelliklere sahibim araştırma ve yeni şeyler üretmek, yaratıcılık konusunda kendimi dahada geliştirebiliceğim işi piyasayı ve neyin nasıl olduğunu öğrenebiliceğim maaşlı bir yer arıyorum.

Önceki iş yerimi kişisel problemlerden dolayı değiştirmek durumunda kaldığım için bu ilanı veriyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Staj Yeri Arıyorum - İstanbulStaj Yeri Arıyorum - İstanbulStaj Yeri Arıyorum - İstanbulStaj Yeri Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap