Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul ...

DrWatson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrWatson

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum)

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Matbaa Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik-Tasarım okuyorum.Lise 4'e geçtim.Staj Yeri Arıyorum.Daha Önce Matbaalarde ve Ajansta çalışmıştım . TEŞEKKÜRLER

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul - Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul ya da Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul | Staj Yeri Arıyorum (Lise Sonum) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
akademiarman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akademiarman

Eğitimci / İstanbul

Alt 07-07-2012 #3
grup şirketimizde çalıştırmak üzere stajyer alacağız kadıköy modadaki yerimiz için acil olarak 05548543626 numaralı telefonla iletişim kurunuz.
Bu mesajdan alıntı yap