Staj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf - İstanbul

İş Arayan İlanları - Staj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Staj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Dreamweaver Düşük Seviye Photoshop Cs6 Düşük Seviye Adobe Flash Cs4 Orta Seviye İş ...

kemalerdemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemalerdemm

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Dreamweaver Düşük Seviye
Photoshop Cs6 Düşük Seviye
Adobe Flash Cs4 Orta Seviye

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Okul Dönemi Çalışabiliceğim ve Kendimi Geliştirebiliceğim Staj yeri arıyorum.Çalışma Günlerim Pazartesi-Salı-Çarşamba " dır.

E-posta:

Telefon: 0531 957 92 29
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Staj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf - İstanbulStaj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf - İstanbulStaj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf - İstanbulStaj Yeri Arıyorum Web Tasarım Lise 4.Sınıf - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap